|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vnetje na prstku
29.1.2008 16:59:33   
p&b
Nisem povsem prepričana,ampak zdi se mi,da ima moj dojenček ob robu nohteka vneto kožico-belo in rahlo rdeče barve(kot,da se ji je zagnojilo).Ne vem ali sem ji jaz pri rezanju nohtov kaj poškodovala ali je to kaj druga.Stara je 3.mes.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vnetje na prstku
29.1.2008 17:02:56   
žigolino
To se velikokrat naredi in je bakterijsko vnetje namaži s Canestenom pa bo bolje.Če pa si preveč porezala pa tudi ne bo nič narobe če namažeš.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vnetje na prstku
29.1.2008 17:56:58   
ROmama
našemu se je tudi zagnojil prstek, ko je bil star par dni. Patronažna mi je rekla, da naj naredim obkladek z fizološko. Še prej sem mu tudi stisnila gnojček. Če bi bilo slaše bi šla k zdravniku.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vnetje na prstku
29.1.2008 20:38:14   
mala pikica
Nam se je tudi to zgodilo, da smo malo preveč nohtek porezali. Čez dva ali tri dni sem videla, da je prstek rdeč, pa v usta si ga je dajal. Potem pa je minilo, samo od sebe. Ni pa nikoli nič jokal, tako da ga verjetno ni nič bolelo.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vnetje na prstku
29.1.2008 22:11:50   
Rivi
Malo počakaj, bo verjetno minilo samo od sebe. Lahko daš obkladek s fiziološko.



Canesten pokrije glivična vnetja in ne bakterijska.


_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vnetje na prstku
30.1.2008 8:43:22   
ROmama
Ja pri zdravniku bi dobila protibakterijsko mazilo.

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vnetje na prstku
30.1.2008 9:22:54   
drobižek
Mi smo tudi imeli vnete prstke in to celo tri. Kožica se ji je trgala ob straneh prstkov.pa še zagnijilo se ji je. Ko smo šli na pregled, ji  je P z iglico vsak prstek posebej predrla, vendar ni bilo noter več gnojčka. Zelo pomagajo obkladki s fiziološko - potem kar izgine. Večkrat na dan ji daj fiziološko na gazico in zavij okrog prstkov, pa bo! 

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vnetje na prstku
30.1.2008 14:22:02   
Anonimen
Moja ima že od rojstva malo čudne nohtke na nogicah in se ji to dogaja kar pogosto, ker se nohtek zaraste v kožo.
Najbolj pomaga obhladek iz kamilice. Jaz ji kar culico na prstek naredim čez noč.
Če v 4. dneh ni bolje namažem z jodovico. Ta pobije bakterije. Pa vedno ji malo odmaknem in narahlo pritisnem, če bi slučajno šel kak gnoj ven. Če pa še tako ni dobro pa namažem s kremo, ki sem jo dobila pri zdravniku. Betrion

Sem pa opazila po porodu, da sem tudi sama imela večkrat to obnohtnico in tudi druge mamice so govorile, da se jim to dogaja.
Takrat, ko imam jaz me na pritisk boli....odvisno kako obširno je vnetje. Tako da tudi user posted image verjetno boli.

(odgovor članu drobižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?