|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Viroza
20.1.2005 12:55:33   
Maxica
:(ah, viroza se je z mene prenesla še na mojega :duda:. Včeraj zvečer je imel vročine skoraj 39 stopinj. Ker je bilo to prvič v skoraj šestih mesecih, me je seveda čisto panika prijela:(. Z možem sva mu potem dala svečko v rito, ampak ne vem, mislim, da mu ni kaj zelo prijela:zmeden:. Se je pa ful ustrašil te svečke, pa še temperaturo mu merim v ritki, tako da je kr zelo občutljiv sedaj tam:(. Sicer sem ga danes zjutraj brž peljala k zdravnici, ampak je rekla, da je to pač spet viroza, ki zdaj zelo zelo razsaja in da mu nič:zmeden: ne more pomagati. Spet-inhalacija kamilic, savnasta kopalnica, vlažno stanovanje itd. Zdej me pa zanima-kako pa vi zbijate vročino? Kolikokrat mu jo merite? Oh, saj upam, da bo tudi pri njemu trajala samo en dan, tako kot pri meni, ker ni hujše stvari, kot gledati svojega otročka bolnega:((:((:((.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Viroza
20.1.2005 13:00:43   
KIRA
vročina - če je 38,0 ali več: svečka v ritko (nekateri dr. pravijo da komaj pri 38,5, ampak jaz raje malo prej dam)
merjenje temp. : v ušesu - Braunov termoscan, je najnatančnejši - veno je treba meriti v istem ušesu, ker lahko v drugem malo odstopa
kašelj, težko dihanje: wick waporub za dojenčke - na prsa in hrbet.
kopanje - dokler ima vročino nič, potem pa zelo na hitro, da se ne prehladi še bolj. prporočam tudi menjavo posteljnine in vsakodnevno zračenje vseh prostorov.9nebesa

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Viroza
20.1.2005 13:07:21   
tina.nika
Jst zbijam vročino s svečko samo če je nad 39,0, če je nižja jo slečem in hladim s kopeljo ali obkladki.
Merim pa ji T kar z navadnim termometrom pod pazduho.
Za kašelj uporabljam Baby Wick balsam, namažem prsa in po hrbtu med lopaticama.Priporočljivo je tudi pogosto zračenje in inhaliranje.
Kopam jo ne če je bolna, razen če zbijam vročino.
lp in čimprej ozdravita, Tina


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Viroza
20.1.2005 13:42:05   
filipinka
Midva s Filipom sva bila nekaj dni nazaj v bolnici, tudi viroza, sum na bronhitis. Priporočam ti, da malemu čimvečkrat na dan izpereš nosek s fiziološko tekočino, nekje na dve uri.
LP, V.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Viroza
21.1.2005 12:32:45   
Maxica
:zmeden:Meni pa zdravnica vsakič sproti ukaže, da temperaturo meriti samo v ritki. Da je pri dojenčkih tam najbolj relevantna:zmeden:. Pol pa ne vem. Smili veš, da se mi, in vem, da mu ni prijetno, ampak če je tako treba, pol je treba.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Prvi zobek
klitia

Kdaj je vaš otrok dobil prvi zobek?

pred 3 meseci (12%)

med 3 in 6 mesecem (35%)

po šestem mesecu do enega leta (48%)

po prvem letu (6%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!