|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moz ali ringaraja
20.1.2005 9:51:20   
Ro-La
Ti čaj skuham:)-

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   moz ali ringaraja
20.1.2005 10:07:00   
Anonimen
Jaz sem tudi raje takrat na RR, ko mojega briljanta ni doma. Drugače se sliši neko godrnjanje iz ozadja... Včasih me pa prav malo briga.

(odgovor članu taj2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   moz ali ringaraja
20.1.2005 10:31:30   
kofetek2010
Jaz pa itak v službi 9 ur v to kišto zjam, potem pa se mi doma ne da... Pa niti na vrsto ne bi prišla, ker moj M že od doma kaj za službo naredi... :)-

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   moz ali ringaraja
20.1.2005 11:11:29   
Miško
Hi

Jaz sem na RR predvsem dopoldne, ko sem sama in otročič spi. Ko pa se družinski dragulji vrnejo iz službe, sem pa raje z njim.

Lp

Miško&Matija

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   moz ali ringaraja
20.1.2005 13:31:37   
BARBARA R.
Jojjjjjjjjjj,kakšen podn'.Moj mož je trenutno na bolniški,in mi res teži.Sicer sem pa vsako jutro tu,ko gre on v službo.
Ravno kar nekaj pametuje.Bi si tudi jaz omislila dva računalnika.


:muca:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   moz ali ringaraja
20.1.2005 15:54:55   
Jančika_
Ja, moj je zatežil, da rabiva dva kompjutra, ko sem našla RR. Saj prej sva že imela dva (tastarega sva obdržala, ko si je kupil novega). Ampak tiste kište potem nisva pol leta prižgala, samo za gužvo je bila, zato sva jo podarila prijateljema, ki sta je bila zelo vesela. No, par mesecev potem pa RR...:). Pa sem si nabavila svoj laptop, da ni krega v bajti:)-.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   moz ali ringaraja
20.1.2005 16:04:26   
KIRA
eeee, ne. sva približno enako na računalniku, pač koristiva čas, ko je prost in se menjavava. čeprav moram priznati, da sem zadnje čase jaz več gori, ker on cele dneve dela.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (24%)

princi in princeze (8%)

poletne žabice (33%)

morski ježki in zvezdice (35%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!