|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tablete za zvišanje mlečnosti
13.1.2005 23:15:27   
Adelina
Kje se dobijo te tablete, ali so na recept. Jaz bi jih rada probala, a ne vem kje jih dobiti. Mislim, da je Selena omenila, da jih ima. Kje se jih dobi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tablete za zvišanje mlečnosti
13.1.2005 23:17:53   
Annny
Ojla,
to bi morala omeniti svojemu G.
V porodnišnici jih je dobila moja cimra, več pa žal ne vem..
Mlečnost dvigne čim pogostejše pristavljanje otročka, predvsem to...upam, da se bo uredilo!:rozica:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tablete za zvišanje mlečnosti
14.1.2005 11:13:41   
Anonimen
Ja, pri nas se dobijo samo na recept. Meni jih splošni zdravnik ni hotel predpisati,je rekel, da je to stvar ginekologa ali pediatra. Pred nekaj dnevi sem tako dobila recept od pediatrinje, vendar sem rekla, da so mi jih že prej v porodnišnici dali in da mi jih je zmanjkalo. Pred tem sem jih vzela v Italiji, kjer ti jih dajo tudi brez recepta, ampak moraš reči, da jih potrebuješ proti slabosti in bruhanju.
Pri nas jih prodajajo pod imenom Tametil, v Italiji Peridon. Učinkovina je domperidon, če boš spraševala v Avstriji.
Jemlješ pa dve zjutraj in eno zvečer!

Ne povzročajo čudežev, vendar zdaj uspem dojiti vsaj pol ure preden začne otrok pljuvati ven bradavičko... kar je zame glede na začetke pravi čudež!

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tablete za zvišanje mlečnosti
14.1.2005 11:16:29   
Anonimen
Ohojjjj Selena!!!!!!!!!!!!Končno vidim Gabriela!!!:angel:Čudovitoooooooooo!!!!

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tablete za zvišanje mlečnosti
14.1.2005 11:20:21   
Anonimen
Ha, v resnici je še lepši... (ogni scaraffone e' bello a mamma sua... ;))

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tablete za zvišanje mlečnosti
14.1.2005 12:04:23   
Anonimen
To je pa čista resnica!!!!!!Pa še za okolico tudi!!!:bravo::)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!