|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poln mehur
4.1.2008 18:06:44   
Anonimen
A je možno da me v 6 tednu nosečnosti nonstop tišči na vodo??Se ne dogaja to ponavadi proti koncu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poln mehur
4.1.2008 18:08:02   
baguSka
Ene tisci se preden test nardijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poln mehur
4.1.2008 18:17:57   
Suzi*
na začetku in na koncu.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.1.2008 18:23:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poln mehur
4.1.2008 18:30:00   
*medica*
tudi mene je na začetku ful tiščalo..sem bila čez noč kar redno na wc-ju pol se mi je pa umirilo in sedaj ko sem že v 30t pa hodim samo čez dan zvečer me še ni začelo tako zbujat..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poln mehur
4.1.2008 18:44:52   
Naty*
Mene je tiščalo že preden sem test naredila. Od začetka je zaradi kemičnih sprememb v telesu, na koncu pa zaradi dojenčkovega tiščanja na mehur user posted image . No js sm pa na polovici, pa me včasih že zaradi njegovih brc direkt v mehur, tišči bolj, kot bi me normalno user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poln mehur
4.1.2008 19:28:15   
Anonimen
Jaz sem tako vedela sama pri sebi, da sem zanosila, še preden sem test naredila. Na WC-ju sem bila pa ravno vsako uro, pa nisem nič posebej pila. Zdaj sem v 14. tednu in se malo umirja. V drugem trimesečju je lažje, na koncu pa spet zelo nadležno.user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poln mehur
4.1.2008 19:48:06   
Anonimen
tudi jaz sem redna na relaciji do wc-ja non stop, mož se mi doma smeji če sem zakupila abonma user posted image user posted image user posted image
po izkušnjaš še nekaj tedno pa bo bolje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poln mehur
4.1.2008 19:54:59   
Dinki
ja, ja ta frišne user posted image , kar navadite se user posted image
jaz sem pogosto hodila na WC v prvem trimesečju.
V drugem trimesečju kot da ne bi bilo nič, sedaj v tretjem trimesečju pa enaka zgodba kot na začetku user posted image ... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Katero etrično olje najraje uporabljaste?
tropical



YLANG YLANG (18%)

SIVKA (42%)

MELISA (13%)

BERGAMOTKA (2%)

EVKALIPTUS (21%)

BAZILIKA (4%)


Število vseh glasov: 530

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!