|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stajica - ograjica
30.12.2007 9:53:10   
BAMBINA_
Iščem šestkotne stajice oz. ograjice z vrati za našega malčka, pa nič ne najdem (smotka) user posted image A ima katera kakšen link, kjer bi lahko malo preverila velikosti, cene idr.?

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stajica - ograjica
30.12.2007 9:56:20   
Anonimen
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2430939

http://www.soncek.si/si/oprema/stajice-g1024.shtml

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stajica - ograjica
30.12.2007 14:44:14   
Naja30
V arielu so jih imeli.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stajica - ograjica
30.12.2007 18:28:44   
tinaaja
jaz sem jo vzela tukaj
http://www.bambinoworld.eu/Laufgitter/Deluxe-hexagonal-Playpen-BAMBINO-WORLD-new::6.html
user posted image user posted image user posted image

ampak tako:
user posted image

ta nasa je sestavljena iz 8 kosov in uporabis jih lahko od 4-8, kot stajico ali kot ograjo user posted image notri ali zunaj... evo nase princeske v alkatrazu
user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stajica - ograjica
30.12.2007 20:18:24   
scubadiver
Tinaaja tele se mi zdijo pa super. Kolk približno pa so velike? Podatka ne najdem, iz slike pa ne znam ocenit. Kolk približno je dolga ena stranica?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stajica - ograjica
30.12.2007 23:28:41   
Rivi
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Tinaaja tele se mi zdijo pa super. Kolk približno pa so velike? Podatka ne najdem, iz slike pa ne znam ocenit. Kolk približno je dolga ena stranica?


Mene tudi to zanima...če lahko napišeš.


_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stajica - ograjica
31.12.2007 16:53:58   
andrejka75
Tudi mene zanima dimenzija stranice in kako si jo naročila a prek net-a? Se mi zdi zelo fajna.

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stajica - ograjica
31.12.2007 17:23:19   
Talika19
Tinaaja, mene pa tudi zanima, če je to tolk stabilno, da se ne podere, ko se otrok dviguje v stoječi položaj.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu andrejka75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stajica - ograjica
31.12.2007 20:45:39   
tinaaja
Dolzina vsakega dela je 1m. Mi2 sva vzela 8m ( http://www.bambinoworld.eu/Schutzgitter/BAMBINO-WORLD-room-divider-SUPERGIANT-XXL-max-780-cm::26.html ), ker je vseeno v prierjavi s slovenskimi ugodno in po zelji in potrebi pac sestavljas. Glede stabilnosti ni panike, zato ima une podstavke, Brina se skoz gor postavlja, pa tud enkrat se nisem niti pomislila na to.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?