|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sling
29.12.2007 18:42:03   
majali
Živjo!
A ima katera kakšne izkušnje s slingom? Zanima me, kako se obnese in kje ga dobiti najceneje;) - in a je isto kot štorklja, oz. kaj od tega je boljš? Imam sicer že 8mesečnika, pa bi rada nekaj takega, da ga lahko 'privežem' nase namesto, da ga nosim... Na fotkah kar fajn izgleda;).
Saj bo uporabno tudi pri našem naslednjem novorojenču... Zdaj sem sicer imela kengurujčka, ampak nisem več tako navdušena nad njim kot prej...

Hvala, lp



Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.12.2007 19:21:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majali)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sling
29.12.2007 21:05:24   
Jančika_
Kot pise tudi na linku, ki ga je dala Nalin, sem bila sama s storkljo zelo zadovoljna in sem jo veliko uporabljala, tako da se ne morem strinjati, da je neuporabna. Je pa res manj nastavljiva kot sling, tako da je nisem mogla uporabljati za nosenje na boku, ker sem majhna in je nisem mogla dovolj zategniti. Takrat sem nabavila sling. Tudi fajn zadeva, v primerjavi s storkljo je bolj nastavljiv, manjka mi pa odebeljen rob, ki ga ima storklja, ker se rob slinga rad zazre v nogice za koleni, vsaj pri nasem bajsiju se je.

No, za osemmesecnika bi bolj prisel v postev sling po moje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sling
29.12.2007 22:14:16   
Anonimen
Kdaj pa ste začele uporabljati sling?

Meni se zdi, da svoje 4m stare user posted image ne morem zbasat v sling. S tistim velikim pajackom semi  zdi to misija nemogoče.
Mogoče kasneje, ko že sedi?

Jaz imam 2, pa ne uporabljam nobenega, ker sem tako nerodna.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sling
29.12.2007 22:18:48   
Klaudia
Js sm sling začela uporabljat ko je bila mala star manj kot 1.mesec. Prvo nekaj časa v položaju zibka, samo ji ni odgovarjal, tako da smo prešaltal na položal trebuh na trebuh. Za ven ji pa sploh ne dam gor kombinezončka, ampak samo bundo zapnem čez naju obe. (rabiš malo večjo številko bunde)

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sling
31.12.2007 8:45:10   
skuštrana
Nefretiti, vidim da si iz Celja...Če hočeš se lahko dobiva pa ti pokažem. Javi se na ZS.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sling
31.12.2007 8:46:40   
skuštrana
Janči, a si probala tja kaj podstavit? Imam eno novo nosilko, ki bila zelo primerna za tvojega bajsoja user posted image Počakaj na web stranuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sling
31.12.2007 8:56:57   
LANLAN
sam za info..če katera kopuje pouchi-jaz ga prodajam...cena po dogovoru,opis pa tukaj... HotSlings pouch-i imajo inovativen dizajn, ki združuje udobje, modo in preprostost. Odlični so za aktivne starše, ki si želijo poenostaviti življenje, vendar ne na račun svojega stila. Izdelani iz mehke in trpežne tkanine, na voljo v mnogih lepih vzorcih, so nov vroč kos mamine garderobe.

Informacije o izdelku:
Primerna starost otroka: od rojstva do teže 16 kg.
Material: 97% bombaž, 3% spandex.
Preprost za uporabo! Brez sponk, obročev, paskov ali napora.
Delno oblazinjen na področju nogic.
Zelo priročen, saj gre brez problema v vsako torbico.
Možni položaji: spredaj (zibka, kenguru), na boku in tudi zadaj.   Cena: Everyday 45 €, Designer 56 € Čas dobave: 14 dni Poštnina: 3,80 €

Kako izbrati pravo velikost?  
2 3 4 5 Velikost majice
XS-S
S-M
M-L
L-XL
Razdalja
rama - boki*
58,5 cm
61 cm
64,5 cm
66 cm
Teža
50 - 64 kg
57 - 75 kg 64 - 82 kg 73 - 91 kg




  *Z metrom izmerite diagonalno razdaljo med ramo in bokom (torej leva rama - desni bok ali obratno).
Lahko ugotovite, da vam po različnih kriterijih ustreza več kot ena velikost. Če ste zelo visoki, imate široka ramena, velike prsi ali postavo jabolka (večina teže zgoraj), izberite večjo številko.  

user posted image
user posted image prodajam tegale drugega....info na meil:lori.sifrer@gmail.com
lep pozdrav

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sling
31.12.2007 17:45:44   
petrinja
jaz sem naročila pouch prek te strani:www.zolowear.com ,
in so res sžurni in hitri pri dostavi-pa še malo več dizajnov imajo kot hotslings.
se pa to super obnese-jaz imam 9 kil težkega 8-mesečnika, in ga velikokrat ko imam kaj za na hitro opravit v kakšnem BTC kar popokam not, in imam obe roki frej, on pa tudi blazno uživa not.

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sling
31.12.2007 19:12:56   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janči, a si probala tja kaj podstavit? Imam eno novo nosilko, ki bila zelo primerna za tvojega bajsoja user posted image Počakaj na web stranuser posted image

A viš, na to se pa nisem spomnila, da bi kaj podstavila. Sem samo poskusila malo bolj spodvihati, pa ful sem pazila, da sem ga pravilno namestila. Zdaj pa tak ni šans, da tega divjaka še not dobim, kamoli, da bi ga nosila (pri letu in pol ima 13 kil in je že dosegel skrajno težo za v planinski nahrbtnikuser posted image ). Bomo za naslednjega imeli v mislih novostuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
31.12.2007 20:27:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sling
31.12.2007 22:30:12   
Jančika_
Tudi meni ni ustrezala za sedeči položaj, sploh pa ne za na bok, prav zato, ker ni nastavljiva v celoti. Za tak položaj, kot da ga nosim v naročju, mi je bila pa zakon (kot za sliki na zgornjem linku). Zaradi odebeljenega roba je tudi bolj "stabilna", medtem ko otroka daješ not, vsaj meni je šlo veliko lažje kot pri slingu. No, ampak je vseeno sling bolj vsestranski.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?