|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež Recaro
29.12.2007 15:14:04   
biga
Ima kdo avtosedež znamke Recaro? Kako ste z njim zadovoljni? Jaz nameravam kupit tistega od 9 do 36 kg, je to bolje kot 9 do 18 kg?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež Recaro
29.12.2007 21:01:45   
tisa80
mi ga imamo in smo zelo zadovoljni z njim in ga nebi zamenjali za nobenega.Res pa je da otroka zelo objame in,da sedi v njem kot v kokpitu.Pojdi probat v Žiri tam kjer jih prodajajo,daj otroka notri in boš takoj vedela če je to to.So pa na samem vrhu lestvice v varnosti tako da...                                           

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež Recaro
30.12.2007 9:04:02   
ancka1
Mi ga tudi imamo, tistega od 9-18kg. Smo ga v Žireh kupili. Svoje zadovoljstvo ti lahko potrdim, saj smo ga morali žal preizkusiti že v prometni nesreči. Se nam je tik pred prazniki en pijan kreten čelno zaletel. No ni bilo hujšega, je pa sedež opravil svojo funkcijo 1A. Mali je tako, kot ti je že predhodnica rekla, notri res zaščiten.

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež Recaro
31.12.2007 8:03:52   
nky 23
tudi mi ga imamo onga do 36kg in ga prav tako ne zamenjam!!!

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež Recaro
31.12.2007 11:43:15   
Eva*
Kje se pa da dobiti ta avrosedez?

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež Recaro
31.12.2007 12:23:56   
karin412
Dobi se ga tudi prek soncek.si spletne trgovine. Mi smo ga tako kupili.

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?