|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali vedi junior
27.12.2007 17:37:33   
Gordana-3
ali se samo meni zdi, da je ta mali vedi junior totalno brezvezna igračka user posted image ? ta večja jo je dobila za božička in mislim, da ga bom kar nazaj v škatlo spakirala ....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali vedi junior
27.12.2007 18:11:26   
Blink1
Za take male so ti vediji res brezveze. Naša je dobila nekaj podobnega za tretji rojstni dan in sva ga enkrat samo pogledali in pospravili nazaj na polico, ker je totalno neuporaben za tako male otroke.

Jaz bom našega privlekla na plano čez kaki 2 leti. Takrat bo mogoče bolj uporaben.

Uživajte

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali vedi junior
27.12.2007 20:04:45   
lelaval
Jaz pa sem mislila, da je ravno za take male. 5 - 6 letniki že pravi računalnik obvladajo.
Naša 2,5 letnica pa vsak čas prosi, da bi igrala igrco na računalniku, pa sem mislila, če bi bil tale vedi za njo, zdaj pa pravite, da so še premali user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali vedi junior
27.12.2007 20:49:21   
Gordana-3
za 3,5 letnike je ta vedi junior pretežak, al pa naša pač ni za črke in številke. naša se včasih igra kakšne igrice na normalnem računalniku, kakšen spomin, pa ena madžarska stran za otroke, kjer imajo veliko enostavnih igric. tako da miško že ful obvlada. ampak tale vedi bomo tud mi pospravili za kakšno leto ali dve. še najbolj zanimiv je naši 1,5 letnici, ki bi kar tolkla po njem, ker oddaja razne zvoke.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali vedi junior
27.12.2007 22:55:36   
ticika
Tud jaz sem hotla tamali kupit mali vedi, pa sem si premislila. Za 3,5 let sem mi pa zdi učenje črk in številk prezgodaj, igra pa tudi naša igrice na tapravem računalniku. Gordana-3, lahko poveš naslov te madžarske strani za otroke?


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali vedi junior
28.12.2007 7:10:33   
Gordana-3
http://egyszervolt.hu/3d/fomenu/index.html?intro=yes
evo, imajo pesmice, igrice za velike in male, pravljice .... igrice so fajne, ker gre za prepoznavanje oblik, večje - manjše, barve, razne sestavljanke, ...

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mali vedi junior
28.12.2007 11:01:00   
Blink1
Meni so pa tudi sicer ti mali računalniki ful mimo, ker imajo take miniaturne zaslončke, da lahko oči vržeš ven, pa še vedno nič prav ne vidišuser posted image user posted image

Naša ima zdaj manijo, da na pravem PC-ju igra tiste kure in ji miška tudi že ful dobro ležiuser posted image user posted image  Čeprav tole še hejamo malo, ker se mi zdi prehitro, ampak se izgleda temu ne da izognit. Kak vidi koga, da je za računalnikom, je konec.

Pa ful rada še črke piše v Worduuser posted image  Tako, da za nekaj črk že točno ve, kje so in predvsem kakšne souser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mali vedi junior
28.12.2007 13:39:20   
skuštrana
Naša ga je dobila za Miklvža od strica in ja, se strinjam - so še premali za tole..Smo vzeli ven baterije in ga pospravili za kakšno letouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mali vedi junior
20.10.2009 15:41:40   
majni
Živjo! Mene zanima če ima kdo malega vedija ker si ga moja hčerkica že zelo zelo dolgo želi!A ni in ni denarja zanj!

Lepo s e zahvaljujem že v naprej!


T
jaša

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?