|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlažilec zraka?
26.12.2007 12:30:27   
biga
Ker se naš 7-mesečni sinko ponoči kar naprej zbuja žejen, je to verjetno tudi zaradi suhega zraka v stanovanju. Zato razmišljam o nakupu vlažilca, ker sem druge ukrepe (voda na radiatorju, mokre brisače, eterična olja, zelišča ipd.) že izvajala, pa ni posebej pomagalo. Problem je v tem, ker imam pa jaz alergijo na pršico in menda v tem primeru odsvetujejo uporabo vlažilca, ker se pršice v vlagi še bolj razmnožujejo. Torej nekaj dobro za otroka in slabo za mamico. A se dobi kakšen vlažilec, primeren tudi za alergike?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlažilec zraka?
26.12.2007 14:01:43   
nova sloncica
jest sem kupla od Lanaform Vapolux. Imam ga ze skoraj 1 leto in mi je super. V prostop spusca razdrobljene kapljice vode, ne pare, zato naj ne bi povzrocal plesni. Tudi moj moz je alergik pa mu to ne skodi, prej koristi, ker se voda vleze na prah s tem pa ocisti zrak. Ima se veliko dobrih lastnosti. Zdej so mislim da se v akciji v baby centru?

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlažilec zraka?
26.12.2007 14:40:35   
fricka
Jaz sem ga kupila po dobri ceni na spletni strani mimovrste.com. Naročila in plačala po povzetju v treh dneh. Stal me je 49 EUR.

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlažilec zraka?
26.12.2007 14:56:35   
biga
Fricka, katerega si pa vzela?Tale, ki je zdaj v akciji na tej spletni strani, stane 52 evrov.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlažilec zraka?
26.12.2007 16:13:41   
muck
Mi imamo tudi vlažilec od Lanaforma, ki je hkrati tudi čistilec (ionizator) zraka in smo zelo zadovoljni z njim. 

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vlažilec zraka?
26.12.2007 17:41:07   
kaya2007
mi imamo vlažilec od chiccota, na vročo paro in je čisto ok, ne vem pa kakšna je razlika med tem in ostalimi...
eterična olja pa za user posted image  baje niso primerna.

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vlažilec zraka?
26.12.2007 20:55:23   
biga
kaya2007, zakaj pa naj ne bi bila eterična olja primerna za dojenčke? Jaz zdaj vsak večer zavrem vodo, dam vanjo zelišča in nekaj kapljic smrekovega olja ter postavim na radiator. Pediater mi je svetoval, naj tako naredim, ker imamo suh zrak in se dete skoz zbuja ponoči.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vlažilec zraka?
27.12.2007 12:44:41   
mehurčica
http://www.nakupovanje.net/hyundai-hh-h306-vlazilnik-zraka-vlazilec-zraka-pr-1145252

Mi bomo danes naročili tega.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vlažilec zraka?
28.12.2007 2:04:36   
bonaro
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

http://www.nakupovanje.net/hyundai-hh-h306-vlazilnik-zraka-vlazilec-zraka-pr-1145252

Mi bomo danes naročili tega.



Mi imamo tudi tega... in smo zelo zadovoljni user posted image .


_____________________________

Prijeten dan!
BoNaRo - tri prijazne pošasti

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vlažilec zraka?
28.12.2007 9:12:26   
Mojc
Jaz se že dolgo spravljam k nakupu vlažilca. Priznam, zelo veliko informacij res še nimam, nekaj pa le. Zato me zanima tudi tehnično kako ste s kakšnim zadovoljne. Ali kaj brenčijo (se sliši elektrike), kakšne so slabosti katerega izmed njih oz. prednosti? Nekateri naj bi imeli več funkcij - je to res?
No, zanimajo me takšna in drugačna vprašanja.
Katerega bi imele in zakaj, če denar ne bi bil ovira?
Hvala.

(odgovor članu bonaro)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vlažilec zraka?
29.12.2007 16:26:20   
Mojc
Punce, tiste, ki že imate vlažilce zraka - ali morate pri vaših kasneje še kaj kupovati in menjavati kakšne filtre? Pri katerih vlažilcih in koliko stanejo?
Ali je treba kaj menjati pri Vapo lux? Ali je ta ionizator in vlažilec hkrati?

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?