|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrednosti ogtt 50g
25.12.2007 22:22:27   
NINIKA12
Lepo pozdravljene, zanima me če katera ve mejne vrednosti ogtt 50 g in po kolkem času so vam merili nivo sladkorja. Ali so vam nivo sladkorja merili iz prsta ali iz žile?Hvala za odgovore in lepe praznike vam želim, Ninika 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrednosti ogtt 50g
25.12.2007 22:25:39   
Pia77
Meni so kri obakrat vzeli iz vene, pred pitjem in 60 min po pitju. Ne vem zgornje normalne vrednosti, vem pa, da je bilo pri meni 5.5 in je bilo OK.

(odgovor članu NINIKA12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrednosti ogtt 50g
26.12.2007 10:00:12   
Marusah
Meni so v Celju prvo vzeli kri iz prsta. Potem so mi dali pit tisto nagravžno mešanico in me poslali v čakalnico za eno uro. Po eni uri, pa so mi vzeli kri iz žile. Izvidi so me čakali pri moji ginekologinji, ko sem prišla na pregled.

Vem, da je zgornja meja za sladkor 6, samo nisem sigurna, če ta meja velja tudi za nosečnice user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrednosti ogtt 50g
26.12.2007 22:38:51   
Nasy
Jaz sem imela 7,8 rezultat, pa so me poslali na 100g test, čeprav naj bi bilo to ravno na meji še. Na drugem testu pa se mi je dvignil sladkor do 8,4 po eni uri in so rekli, da je rezultat OK.
Vzeli smo mi pa kri vsakič iz žile.


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!