|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako pogosto kopate
23.12.2007 22:51:04   
Laubica
Vsak dan,glavico in z milom pa 1x tedensko

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako pogosto kopate
23.12.2007 23:11:44   
cv105
ja, rutina je zakon ... vsak večer v čebriček, milimo rokice, ritko ... 1x/teden oz. po potrebi v banjici ali pod tušem umijemo tudi laske user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako pogosto kopate
24.12.2007 12:02:23   
urskas
pri nas tudi že oda začetka kopamo vak dan milimo pa enkrat na teden. Prav tako glavico umivamo enkrat tedensko ponavadi ob sobotah ko vsakodnavno zabavo popestrimo še z mehurčki (penečo kopeljo) ....

Od 5 mesecev dalje kopamo obe istočasno v banji in je res užitek udi zame...

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako pogosto kopate
24.12.2007 17:46:59   
Drnula
Do ca 5m vsak dan ali skoraj vsak dan (če nam ni mrknila prej), potem ca 3x na teden. V zimskem času prej zaspi in pri našem ritmu se je tako nekako izšlo in nam kar ustreza. Mislim, da ni umazanka, da bi lažje zaspala če se kopa tudi ne opazim.

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako pogosto kopate
24.12.2007 18:19:29   
Naja30
Na začetku sva jo vsak dan do nekje 3m. Že zaradi krčkov ji je to pasalo, da se je malo razbrcala po vodi user posted image
Z milom sva jo kopala samo 1x na teden, drugače pa samo z vodo pa morda včasih kapljico mandeljnovega olja noter. Glavo smo tudi umivali samo 1x na teden.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako pogosto kopate
25.12.2007 1:35:54   
ALJA75
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

IZVIRNO SPOROČILO: lali82

tudi pri nas našega 5-mesečnika kopamo vsak dan...kot je že ena napisala ne gre za čistočo ampak bolj za en ritual in igro - pa tudi da otroku ustvariš eno rutino,red. Pri nas je vedno tako da ga najprej kopava nato ga vedno zmasiram z malo mandljevega olja, oblečem potem ga podojim in položim v posteljico in mi od prvega dneva lepo zvečer zaspi brez problema.

Tudi jaz se podpišem pod tole.

Mu pa tudi glavico vsak dan zmočim, pa ušeska, nič ne kompliciram pa še nikol ni bil prehlajen. Jaz ga v kopalnici zavijem v brisačo in nesem v spalnico na previjalno. aja z milom ga pa tudi jaz samo 2x na teden umivam, pa kožo ma ful lepo nič suho pa nobenih pikic.

Zdej ma tud že nekaj igračk v banjici in ful uživa in tud če je prej siten je vedno dobre volje ko ga nesem kopat tako da...


se podpišem pod tole. Čofotamo vsak dan v čebričku, milimo se 1x do 2x na teden, takrat se umije v banjci. Po kopanju ga namažem z Bubchnovim mlekom in obenem zmasiram. Potem se podojiva in že lepo spančka...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako pogosto kopate
25.12.2007 12:42:11   
TamaraJ
Jaz sem Timija vsaj nekje do petega meseca kopala do 2x na teden in to samo v kopeli z nekaj kapljicami oljčka. Sem mu pa z vato in toplo vodo vsak dan umila obraz, ritko. Zelo pozno sem začela uporabljati šampon in ga po kopanju tudi nisem mazala s kremami. Razen ritke seveda. Ker imajo dojenčki tako čisto, nežno kožo... ga ni dobro prehitro navaditi na kreme. Razen v primeru, da ima že v osnovi zelo suho. Načeloma telo sploh ne rabi kreme.
Zdaj, ko je star 4 leta, se kopamo načeloma 1x na teden (banja, lasje), si pa vsak večer umije noge, ritko, obraz, zobe... zdaj že sam, mamica in ati pomagata samo pri zobeh (ker bi on to bolj na hitro izpeljaluser posted image ).

LP


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako pogosto kopate
25.12.2007 17:23:52   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Vsak dan,glavico in z milom pa 1x tedensko
  

enako user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Starost vaše/ga prvorojenca/ke
Ela123

Koliko je sedaj star/a vaš/a prvorojenec/ka?

0-5 (61%)

5-10 (17%)

10-15 (10%)

15-20 (5%)

več, kot 20 (8%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!