|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malček odkriva svoje spolovilo
7.1.2005 22:34:20   
vidja
ali se je že kdo srečal s samozadovoljevanjem pri 4 letnem otroku? Kako odreagirati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   malček odkriva svoje spolovilo
7.1.2005 22:41:15   
Seven*
To je cisto normalno. Sem to zasledila pri prijateljici, ima malega otroka, pa mi je marsikaj povedala. To je cisto naravni proces spoznavanja svojega telesa in ugodja. Najbolje je, da ga pustis na miru. Nehal bo sam od sebe.

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   malček odkriva svoje spolovilo
7.1.2005 22:42:10   
mehurčica
Pusti ga, razen če to dela v javnosti-takrat ga opomni, da se to ne dela pred drugimi.

David si ga je sedaj začel dobesedno vlečt.:)-Me kar boli, ko ga gledam. Skoraj vedno, ko mu dam pleničko dol.:zmeden2:

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   malček odkriva svoje spolovilo
7.1.2005 22:43:26   
Seven*
haha. Jakob tudi. Se prime za jajcka tak da mu pri vseh prstih ven leze koza. :)- :)-

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   malček odkriva svoje spolovilo
7.1.2005 23:16:58   
frutka_
To je normalno, pa da si gledajo lulice in lulije drug drugemu ...tako odkrivajo sebe in svoje telo. Bodi potrpežljiva in poteši njegovo radovednost tako, da mu pokažeš kakšno knjigo na to temo. Učila in Didakta imata super knjige na to temo. Ne skrbi to je normalno.Ne se norčevat iz njega, ker bo dobil občutek sramu.

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   malček odkriva svoje spolovilo
8.1.2005 10:43:00   
iza
To je res čisto naravno in normalno, malčku pa lahko pozornost preusmeriš na kaj drugega bolj zanimivega in samozadovoljevanje ga bo tudi kmalu minilo.

lp:rozica:

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   malček odkriva svoje spolovilo
8.1.2005 20:58:39   
pravljica
moja pupa (6 let) se še vedno boža in ko jo vprašam zakaj, pove da ji paše
nikoli nisem rekla, da se tega ne dela, da je to grdo, fuj ali kaj podobnega...ko sem prvič opazila, sem ji povedala, da to ni lepo, če so zraven drugi in da lahko to počne v svoji sobi ali ko je sama v kopalnici
včasih jo čudno pogledam med branjem pravljice ob večerih, pa mi samo reče, da če sem jaz zraven, lahko to dela :)-

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   malček odkriva svoje spolovilo
8.1.2005 21:23:17   
taj2004
Kaj nas se caka ...Res zanimive stvari:)-:ups:

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ime za fantka


Katero ime za fantka?

Mark (43%)

Tinej (6%)

Tian (26%)

Anej (25%)


Število vseh glasov: 413

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!