|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 18:11:34   
Anonimen
Naš ima uro za spanje ob 20h.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 18:52:47   
aleks7
Naš pa zaspi tam med 19.00 in 20.30 uro, odvisno koliko čez dan nabere spanja. Pa točno ve, ko zibko prestavimo v spalnico, imamo majhno lučko, pa bolj tiho je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 18:54:07   
viv_
Pri prvi smo se malo lovili in je na začetku hodila spat tam okroh 23h, potem smo se pa kmalu ujeli in pričeli spat hodit ob 19h. Pri drugi smo imeli pa že tolk izkušenj, da smo vedeli kako in kaj in že od začetka hodi spat med 19. in 20. uro.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu aleks7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 18:57:58   
Laubica
Naš že od začetka gre med 18-19h,zjutraj pa je ob 5h že gor

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 20:51:54   
Naja30
Mi smo se pri taprvi tudi lovili, no zdaj hodi spat med 20-21h. Pri tadrugem user posted image  bomo pa že bolj izkušeni user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 21:45:51   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Hvala za vaše nasvete.

Pogosto sem že slišala nasvete, da je potrebno uvesti rutino pred spanjem. Ne zdi se mi pametno, da bi ga vsak dan kopala (zaradi kože)... A je kakšna druga rutina, ki jo lahko uvedem pri 2,5 mesečnem dojenčku???

Sicer pa, tudi čez dan zelo malo spi, zato ne vem kako zdrži do polnoči ali še dlje. Tega ritma pa se je pomoje res navadil že v porodnišnici, ker tam so rekli, da jih moramo zadnjič previti ob 22h, potem dojenje in preden je zaspal je bila ura 23.


No glede kopanja: mi Petra kopamo vsak večer, samo to ne pomeni drgnjenja. Namočiva ga v banjici čiste vode za 5-10 minut. Namilim ga na 2-3 dni, sicer pa sam plenični predel.  Se je pa, po cca 1-14 dneh te rutine (hrana- kopanje-hrana - spanje ) počasi začel kapirati, da to pomeni spanje...

Je pa res, da če mi čez dan remalo spi je tudi noč slaba user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ob kateri uri spat?
17.12.2007 22:49:22   
only_me
ja naš je tudi nočni ptič - spat gre okoli pol dvanajstih in ob osmih, ko se jaz zbudim, se on že veselo pogovarja z vrtiljakom v svoji posteljici.

In tudi nimam ideje, kako ga navadit prej spat, ker med hranjenjem spi, pol ga pa hočem dat v posteljico in so oči odprte. Razen, če je ura okoli pol dvanajstih. Pa tudi čez dan malo spi. tako da ne vem več.
Sicer pa mi tale ura prav paše, ker sem tudi sama bolj pozna.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 10:49:31   
Anonimen
Pri nas smo oba od prvega dneva dajali spat med 19. in 20. uro in nikoli nismo imeli problemov s spanjem. Da bi jih gledala do 23h... ojoj user posted image  Meni je všeč, da imam večer zase.

(odgovor članu only_me)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 10:51:27   
OliveOyl
Oba pospravim spat,tam od 20-21 al pa še prej.
Edino za vikend je tavelki malo dlje pokonci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 11:37:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

No glede kopanja: mi Petra kopamo vsak večer, samo to ne pomeni drgnjenja. 


jaz tudi tako kot pajac
ampak  ne razumem, kako jih pa potem umijete??? pod pazduhami in vratom se ji vedno nabere polno znoja in muck od oblačil, pa tudi rita in lula se najbolj opere tako, da se malce namaka v vodi....
jaz sem moji dve vedno kopala večer. pa taaaaaaako rada se kopa. to je postalo že en del rutine. po kopanju še nekaj pojest, potem pa v posteljico. in vedno BP zaspi.

(odgovor članu pajac)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 11:42:34   
MissLady
Poročilo od včeraj:
S pomočjo vaših nasvetov mi je uspelo ga spravit spat ob 23h. user posted image To je uspeh za prvič,ker je to cela ura prej. Sva se preoblekla v pižamico (sedaj bo imel pižamo, ker prej se ga dajala spat v istih cunah kot je bil čez dan), potem sva šla v spalnico in pustila samo v hodniku prižgano lučko (tako kot sicer kogreva spat), in potem se je začel neutolažljiv jok....user posted image ker je videl, da bo treba v postelco. Se je malo potolažil, nato sva se dojila in ob 23h je bil v posteljici. Ob 23:10 je že smrčal user posted image user posted image in spal do 5:30. Sva se podojila in je zaspal do 9h. Potem sva ustala, se malo igrala in je zaspal ob 10:30 in še vedno spi. user posted image user posted image user posted image

Hvala vsem za nasvete! Danes bova poskušala biti v posteljici ob 10:30.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 12:00:10   
mateyka
sedaj bo imel pižamo, ker prej se ga dajala spat v istih cunah kot je bil čez dan


MissLady, sej načeloma so lahko "iste cune" - samo preoblečt v svežo opremo, ki je udobna. to se mi zdi pomembno. kupovat kake "pižamce" pa je za moje pojme mal prezogdi. sam jest sm minimalist, tko da.. user posted image

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 12:05:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sedaj bo imel pižamo, ker prej se ga dajala spat v istih cunah kot je bil čez dan


MissLady, sej načeloma so lahko "iste cune" - samo preoblečt v svežo opremo, ki je udobna. to se mi zdi pomembno. kupovat kake "pižamce" pa je za moje pojme mal prezogdi. sam jest sm minimalist, tko da.. user posted image



ja, jaz sem jo tudi zvečer po kopanju preoblekla v navadne cunje, ampak sveže, potem pa spat. saj sem itak imela same pajace....
no nekje od 5 meseca dalje pa ima pižamico.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 13:57:43   
andie
Ola
Za vse, ki vam bebike hodijo spat (ŽE!) ob 20.00 kak??
kak dolgo pa spijo potem?
 moja je stara 8mes in gre vedn spat okol22-23, nikol prej in spi do7-8.
Če slučajn kdaj zaspi ob 20, je prehitr pokonc, okol 5,čeprav bi meni pasal, da bi zaspala prej, da lohk še kej nardim... npr. diplomouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 14:12:33   
sandra85
naš je prvi mesec zaspal šele ob polnoči, 2. mesec med 23-24h, pri 3. mesecih okrog 23h, zaj pa zaspi okrog 22h30 in spi brez zbujanja do 8h, sledi previjanje, hranjenje in spi naprej do 11h
meni ta ritem paše, ker hodiva z dragim vedno okrog 24h spat, zjutraj pa rada spim...
do 5. meseca pa ga hočem navadit, da zaspi okrog 21h, da imava lahko mal več urc zase z dragimuser posted image
čez dan tudi prino spi...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ob kateri uri spat?
18.12.2007 14:20:00   
annie
Zaspi okrog 21.00 h, zbudi pa se 1x na noč, ponavadi okrog 3.00 h zjutraj, potem pa še spi do 8..00 h.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?