|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obračanje
11.12.2007 13:08:44   
MiRaNi
Moja user posted image  je stara 4,5 mesece. Iz hrbta se obrača samo na levo stran, desna ji ni všeč. To sem omenila pediatrinji pa pravi, da naj ji malo pomagam. user posted image Danes zjutraj, ko sva se igrali sem jo z igračkami želela spraviti do tega, da se sama obrne na desno stran pa ni hotla, na levo gre pa brez pomoči.

Kdaj so se vaši user posted image  začeli obračati v obe smeri?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obračanje
11.12.2007 13:13:14   
kofetek2010
Naša se je tud raje obračala čez eno kot čez drugo stran. Meni je P rekel, da je čist normalno, ker smo pač ljudje taki, da imamo eno stran možgan bolj razvito kot drugo in od tod tudi levičarji in desničarji. Je pa sedaj pri 2.letih čist nomalno razvita.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obračanje
11.12.2007 13:14:58   
bojana2
Moj user posted image  je tudi star 4,5 meseca in sem dans skor jokala od veselja ko se je obrnil iz trebuščka na hrbet...se pa že kakšen mesec iz hrbta obrača na oba boka..pa 1x mu je ratal iz hrbta na bušija! Je pa tko, da eni prej drugi kasneje...tko da bi še mal počakala, preden bi se začela kaj dosti sekirati, k ponavadi začnejo delati določeno stvar iz včeraj na dans...ga pa z igračkami tud jaz niti slučajno nisem pritegnila, da bi se obrnil....user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obračanje
11.12.2007 13:23:42   
MiRaNi
Ko jo dam na trebušček se ne obrne na hrbet, ker ji je očitno razgled všeč. Takoj se dvigne na rokice in vriska.

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obračanje
11.12.2007 13:35:25   
Anonimen
Moj se tudi obrača le na eno stran, ima pa skoraj 5 mescov.. 

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obračanje
11.12.2007 13:40:49   
Anonimen
Pri 2 m in 3 dneh se je prvič obrnil, pri 3 mesecih kotalil po sobi. Od takrat je vedno v pogonu. Je pa to menda edini podatek, ki sem si ga zapomnila tako točno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obračanje
11.12.2007 13:50:08   
eya
Mogoče mu lahko pomagaš tako, da ga tudi ti vedno iz ležečega položaja dvigaj tako, da ga najprej obrni na tisti bok, ki ga "ne mara" in potem iz tega položaja dvigni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obračanje
11.12.2007 16:04:22   
kawasakica
Luka se je včeraj prvič sam iz hrbta na bušija obrnil, star je pa 3,5 mesecauser posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obračanje
11.12.2007 17:07:01   
Talika19
Naš se tudi že od 3.meseca obrača iz hrbta na trebušćek. Se pa večkrat obrne na desno kot v levo stran.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obračanje
11.12.2007 19:07:08   
Rivi
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Mogoče mu lahko pomagaš tako, da ga tudi ti vedno iz ležečega položaja dvigaj tako, da ga najprej obrni na tisti bok, ki ga "ne mara" in potem iz tega položaja dvigni.

Zelo dober predlog. Jaz bi tudi tako počela. Naša sicer še ni odkrila obračanja.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?