|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
10.12.2007 23:03:46   
monja79
Pa če slučajno uporabljaš čistilne robčke za rito (katerekoli) - stran z njimi in to takoj. Pa rito lepo z vodo (ali s kamilčkami in hrastovim lubjem) umivat in potem osušit. Mi se riti s čistilnimi robčki ne smemo niti na daleč približat, ker imamo takoj rdečo rit, pa še srbet ga začne, da si do krastic spraska.

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
10.12.2007 23:35:49   
*lenc@*
pr na stud, lulika. Mi je pa v lekarni predlgalada naj dam malo praške in canestena. In se že zboljšuje!Upam, da bo kmal ql.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 1:09:37   
massylou
Mi na srečo nismo nikoli imeli takega vnetja: malo pikic in rdečine, pa je Bepanthen prijel.

Rita se mora luftat, tudi če se polula/pokaka na tanajbol fino dekico. Ker urin in kakec še bolj dražita rano in se lahko tudi zagnoji.
Med previjanji briši z bebe-vato, ki jo namočiš v mlačni vodi, da malega ne draži še bolj. Kemikalije stran (robčki pa to).
Nekoč so prodajali (ne vem če še) kremice s silikonom. Po luftanju in negi z drugimi kremicami z njo namažeš suho rito, da urin ne pride v stik s poškodovano kožo. Sploh ponoči.

Je pa ribje olje res fajn. Stara stvar ampak fina.

Pa cartaj malega. Je bogi in ga peče, razume pa nič za kaj se gre.user posted image

Upam, da bo hitro prešlo. Navijam za vasuser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 11:06:53   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: lenča78

pr na stud, lulika. Mi je pa v lekarni predlgalada naj dam malo praške in canestena. In se že zboljšuje!Upam, da bo kmal ql.


pikice že zginle, še malordeče je, pa sem prvič včer namazala.Poskusit ni greh, rezultati so bli vidni koj pol pa z vsakim previjanje bolje.Tudi vam želim, da bo kmalu tako.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 11:17:13   
Aja32
Mi smo zapriseženi luftarji...user posted image user posted image user posted image Tudi, če nimamo vnete riti....
Drugače pa proč s plenico, lepo luftat in praško pasto ali pa cinkovo pasto uporabi, pa mislim, da bo kmalu bolje.... Aja, pa takrat ko je vneta, stran s čistilnimi robčki...

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 13:35:13   
mišk
Meni je patronažna priporočila Sudocrem, če bi se kaj takega zgodilo.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 16:44:35   
sandra85
ribodermin=ZAKON!
nevem, če je že kera napisala, ker nisem brala, ampak je vredno poskusit!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 21:11:41   
us
Tudi  jaz  sem  doma  imela  vsa  mazila,  ki  si  jih  naštela - sm  vse  poskusla in  ni  nič  pomagal.  Na  koncu  sem  ubogala  mami,  mali  ritko  napudrala  in  glej  čudež,  že  po  treh  dneh  je  bilo  boljše -  pa  tudi  luftale  sva  ritko  veliko,  sva  imele  veliko  časa  za  igranje.
Drugače  pa  Gabi  ne  prenese  drugih  plenic  kot  Pamperske active  fit  pa  še  to  samo  nemške - sem  zdele  jih  kupila  v DMu  pa  so  ble  angleške in  mamo  spet  vneto  rito, ki  jo  veselo  pudramo.  občasno  jo  še  namažem  s  hladilnim  mazilom, ki vsebuje  olivno olje.
upam,  da  je  pri  vas  že  kaj  bolje.
lp, uš

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 21:33:14   
atena777
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Nam samo praška pasta pomaga,
pa čimveč rito na zraku!


Predvsem to je pomebno, da si res daš za cilj, da je rita čimveč na zraku, naj skače z navadno tetra pelnico ovito okrog ritke vsaj en teden okrog. TO je nam edino zares pomagalo. Včasih sploh ni dobro dajati gor preveč preparatov, ker koža se sama najbolj zna celiti, samo je pa treba posušiti ritko, DA SE MALO SPOČIJE OD VSEGA. Vsaj pri nas je to pomagalo, pa je imel že ŽIVE RANE, JE BIL RES REVEŽ!

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 22:16:40   
madela
Mi smo imeli kar hude probleme s to našo malo ritko.Preiskušala sem vse mogoče kreme,pa ni nič pomagalo.
Po nasvetu zdravnice sem nehala uporabljat te otroške krpice in kupila krpice od tatam,ki jih zmočiš z navadno vodo in stanje se je takoj izboljšalo user posted image

Če pa sedaj pride do težav z ritko,pa nam zelo pomega krema Penaten.Sicer jo je težko razmazat,kot bi bila smola user posted image ,ampak pomaga.Tiste rdeče pikice kar posuši. Že po enkkratnem namazu je dosti bolje.

(odgovor članu atena777)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pomoč!!! močno vneta ritka
11.12.2007 22:22:33   
DaniNeli
Moja Neli,je imela malo časa nazaj kar fanj rdečo ritko,pomagala ji je pa FISAN krema,dobila sem jo v Italiji.Dobra pa je BEBIVAL,imajo jo v naših lekarnah.

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!