|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   soor
3.12.2007 20:46:59   
melani99
kako se spopadate s soorom v ustkih, ko tudi Daktarin gel ni tako učinkovit
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: soor
3.12.2007 20:54:47   
BaByGiRl
samo z vstrajnostjo. Pa jaz sem ji po vsakem popitem mleku, dala še kakšen požirek čaja ali vode, da sva sprali mleko iz ust. Je trajalo kar nekaj časa. Upam, da otročku mažeš tudi ritko z daktarinom.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: soor
3.12.2007 20:57:58   
baja*
Pri nas je daktarin pomagal v dveh dnevih. Če dojiš, si tu in tam namaži tudi bradavice.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: soor
3.12.2007 21:49:50   
valči

IZVIRNO SPOROČILO: baja*

se podpišem


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: soor
3.12.2007 23:22:09   
lelaval
Pri nas je daktarin pomagal v dveh dnevih. Če dojiš, si tu in tam namaži tudi bradavice.



Točno tako.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: soor
4.12.2007 9:06:15   
katra55
Jaz sem mazala dva meseca jeziček in bradavice pa ni bilo nič bolje. Potem sem nehala in sčasoma jeziček ni bil več bel. P je rekla da mogoče splo ni šlo za sooruser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: soor
4.12.2007 11:46:38   
melani99
po hranjenju sva začeli  izpirati usta s čajekom in res je malo bolje, uporabljava pa še tudi Daktarin

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: soor
4.12.2007 14:13:22   
Ronči
Naša user posted image  ima občasno eno belo pikico v ustih (2mm). No včeraj jo...khm..ravno dan, ko sva šli k pediatrinji ni imela, danes jo ima pa spet? Kaj soor prihaja in odhaja kar tako??

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: soor
4.12.2007 14:23:44   
melani99
kakor je meni razložil pediater, se soor zelo rad razvije , kadar se otrokova imunost zniža, za kaj takega pa je ta čas ravno primeren
moja pupika ima zelo trdovratnega, z njim sma se že spopadali v bolnici, sedaj je že malo bolje, ampak čisto zginit pa noče

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?