|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj vprašanj
1.12.2007 22:47:12   
kaya2007
delaj po lastnem občutku, če je pa kdo bolan in tako nekulturen, da vseeno pride na obisk...potem ga pač odslovi. lupinico mi že ves čas uporabljamo le za v avto, mogoče smo jo še ene 5x imeli v trgovini, ker je tako naneslo...ležalnik imamo tudi, ampak ni prav pogosto v njem, kolikor ji pač paše, saj ti pove user posted image  na začetku je bila najraje v košari, zdaj pa v naročju ali pa na tleh user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nekaj vprašanj
1.12.2007 22:59:01   
MarijaPo
Mi smo jih zaceli sprejemati po 1. mesecu starosti (tudi babice in dedki so bili pred tem nezazeleni). Je imela krce in se je tok drla, da ni bilo za zdrzat se obiskov.

Vsekakor smo vprasali, ce so zdravi in tudi roke si je moral folk oprat, ko je prisel na obisk. Meni se ne zdi brezvezno obvarovat novorojencka pred boleznimi, tako da sem bila glede tega res tecna.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nekaj vprašanj
2.12.2007 9:19:12   
Bonnie_RR
Glede obiskov... Midva sva bila precej dolgo v porodnišnici (po 1 tednu so lahko prišli na obisk samo družinski člani) in ko sva prišla domov, so mi obiski prav pasali in me sprostili. Da bi pa morala obiske posebej na zdravje opozarjati, mi pa sploh na pamet ni padlo. Sem pač imela v glavi, da vsak človek z malce zdrave pameti in občutka ve, da se k novorojenčku ne hodi bolan. In tudi nismo imeli nobenih problemov...

Glede ležalnika... Imeli smo Chiccotovega. Vanj smo ga dajali po malem, na začetku manj, potem pa že malo več. Ne vem... Nam je kar fajn služil, smo pa pazili, da nismo z njim pretiravali. Smo poleg ležalnika uporabljali še košaro od vozička, pa sedežno, posteljo...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nekaj vprašanj
2.12.2007 9:31:06   
natasaom
midva sva pa kar vsem povedala,da 2meseca nočem obiskov..prišla je samo moja sestra.deda je pa živel z nami.lupinico sem imela kar v avtu,ležalnik nama je pa prišel zelo prav.največ je pa bila na sedežni in v naročjuuser posted image

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nekaj vprašanj
2.12.2007 11:58:22   
sandra85
glede na to,da je december in je dosti virusov in bolezni zaj, ti priporočam čimmanj obiskov!
če pa te kdo pokliče, če lahko pride pogledat user posted image , lepo vprašaj če je zdrav/a! tako sem delala js in ni bilo nobene zamere!!!
edino enkrat moja tetauser posted image , ki je bila prehlajena in pametna je hotla prit na obisk in sem ji rekla, da nej da prvo perhlad čez...in pol se je en dan uštulila in drugi dan je moj sonček že kašljaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

so nekateri vsiljivi in lahko bi sami vedeli, da ne morejo na obisk k malemu user posted image če so prehlajeni!!!!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nekaj vprašanj
2.12.2007 14:40:50   
only_me
samo ne komplicirajte glede rok.... ker v vrtcu nimajo vzgojiteljice razkužil, da bi si roke pucale preden malega primejo.....

Sicer delajte kak čete, ampak pretiravat pa res ni dobro.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Kadite?




Da. (28%)

Ne. (72%)


Število vseh glasov: 11687

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!