|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cepljenje 3
28.11.2007 22:03:35   
zelva
Hoj!

V novičkah RR sem prebrala da pri tretjem cepljenju vzamejo otročku še kri pa vodo! Drži ali ne? Če ja me zanima kako to poteka (zaporedje) pa iz kje jemljejo kri? Smo pa v ZD Šiška!

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cepljenje 3
28.11.2007 22:11:39   
nerka
midva sva se glih vcerej cepila tretjic, pa nismo nc kri dal ne vode.. smo pa v NM.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 22:12:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zelva)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cepljenje 3
28.11.2007 22:28:41   
sandra113
Mi smo pri 6 mes.dali kri in vodo. Kri so nam vzeli iz prstka. Za urin pa smo dobili vrečko ki smo jo pred odhodom v laboratorij dali na spolovilo v laboratoriju pa jo je laborantka odstranla,da je odvzela urin.

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cepljenje 3
28.11.2007 22:44:38   
Meri 07
Midva sva bila tudi ta teden cepljena, pri 7 mes pa nisva dala nič krvi in vode. Sva iz Lj
Lp

(odgovor članu sandra113)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cepljenje 3
28.11.2007 22:51:17   
kaya2007
naši so vzeli kri in vodo...prilepili so ji vrečko, kri so ji vzeli pa iz prsta. rezultate smo dobili v 5 minutah. vrstni red...vrečko so ji takoj prilepili (pač čakajo da otrok lula), potem so jo pregledali in cepili, na koncu so ji vzeli še kri.

(odgovor članu Meri 07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cepljenje 3
28.11.2007 23:15:49   
petrinja
jaz tudi hodim v ZD Šiška, pa je tako da si najprej cepljen-opraviš pač 3, sistemtiko, nato pa ti dajo obrazce za odvzem krvi in vode za laboratoij, ki ga nato opraviš enkrat kmalu po pregledu. dobiš pa tudi vrečko za urin, ki jo nastaviš doma, in potem v pol ure moraš biti v laboratoriju.

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cepljenje 3
29.11.2007 10:32:19   
kristinaj
naša je imela 2 cepljenje pri 5m in so ji takrat vzeli tudi vodo. pri 6,5 je bila cepljena v 3 in ji krvi niso vzeli. so ji pa jo vzeli, ker je imela vnetje uhc teden kasneje. vzamejo pa iz prstka.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cepljenje 3
29.11.2007 16:55:33   
banki
Mi imamo 3. cepljenje 17.12. in so nam rekli, da takrat vzamejo vodo. Nic krvi. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cepljenje 3
29.11.2007 20:46:12   
Naja30
Pri nas vzamejo kri in vodo pri 6m. Takrat je tudi 3.cepljenje.

(odgovor članu banki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ali varate partnerja?
Mariposy



da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!