|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   homeopat in spanje
18.11.2007 21:32:37   
xena3
ali ima katera izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: homeopat in spanje
18.11.2007 21:40:47   
VesnaLana
Moja Lana je pri 2m dobila kar hud refluks - mleko se ji je tako dvigovalo, da se je revica davila. Peljala sem jo k bioenergetiku. Sedaj smo stari skoraj 6m in od takrat do sedaj se še ni ponovilo. Kaj je pomagalo ne vem, važno da je pomagalo. Sicer pa imam številko od ene pediatrinje, ki je tudi homeopatinja in jo zelo hvalijo pa ti lahko dam na ZS če želiš povej.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu xena3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: homeopat in spanje
18.11.2007 21:44:11   
xena3
bi bila zelo vesela

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: homeopat in spanje
18.11.2007 21:47:09   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana

Sicer pa imam številko od ene pediatrinje, ki je tudi homeopatinja in jo zelo hvalijo pa ti lahko dam na ZS če želiš povej.


A lahko še meni pošlješ na zs, prosim, in iz kod je?

Hvala, hvala, hvala.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Punčki bo ime...?
brina_s

Sem (smo) pred rokom in v dvomih,.......

Ula (50%)

Erika (19%)

Elina (31%)


Število vseh glasov: 236

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!