|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali princ
15.11.2007 19:51:04   
m@j@
Pozdravljene.

odločamo se za nakup sobe Mali princ. Ali ima katera kakšne izkušnje? So to v redu sobe,...

hvala za kakršnokoli mnenje.

lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali princ
15.11.2007 20:06:57   
Anonimen
ah,ja,mi jo imamo,ja...
sej je lepa,pa ful elementov imaš za kombinirat,ampak... nam se je kr hitro začelo lupit po robovih... brezveze. drugo je vse ok,samo po robu postelje,omare,pisalne mize je vse olupljeno.

(odgovor članu m@j@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali princ
15.11.2007 20:16:16   
polona2
Hana ima posteljo Mali princ  in je o.k., še nič nima posnetih robov ali kaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali princ
15.11.2007 20:18:18   
Jessy
Mi jo imamo, vendar zaenkrat le drsno omaro in omaro z navadnimi vratmi in predali. To, kar imamo nam je zelooooo všeč in bomo tudi naprej kupili sestave Malega Princa.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali princ
15.11.2007 22:04:42   
Anonimen
Jaz imam dve omarici že doooolgo, pa sta še celi. Od sestre otroci imajo sobe Mali princ, pa so tudi še čisto cele. Imajo jih pa zdaj kakšnih 6 let.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali princ
16.11.2007 7:33:52   
Luni
Poglej v moj album. Imamo dva fanta: 10 in 6 let, sobica je zdaj stara dve leti, še kot nova, nobenega odrgnjenega robu, nič popraskana, pa ne morem reči, da jo pa zdaj ful pazita. Ocena: zelo zadovoljni! user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mali princ
16.11.2007 17:11:16   
Anonimen
potem smo pa samo mi dobili neko slabo robo,ker je res vse tako zanič.samo s postelje zleze,pa se vse lušči.
pa te sobe skoraj nič ne uporablja,ker jo ima pri babici.se pravi,da jo uporablja recimo 1x na mesec,če prespi tam.... kaj bi bilo šele,če bi bila vsak dan v njejuser posted image .

(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?