|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginikologinja
14.11.2007 21:30:06   
s@nny
Ali mi lahko katera svetuje kako ginikologinjo v Kranju, ker z mojo nisem zadovoljna in bi jo čimpreje rada zamenjala. Ali te drugače sploh katera na novo sprejme če si noseč?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginikologinja
15.11.2007 9:06:56   
maja24
Seveda te lahko sprejme če nima gužve,tut jest nism zadovolna svojo pa sm šla do druge pa mi je rekla naj po novem letu pokličem ker je zasedena do konca leta.Tok da bom mogla potrpet.

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginikologinja
15.11.2007 13:40:11   
beyba
Jst sem iz karnja in mam ginekologinjo DR. Virant ireno -Super ni za prehvalit, ordinacije ma pa sam v četrtkih, ker dela še specializacijo v lj. Probi se uštult, čimprej pokliči. Je pa tvoja ustavna pravica, da če z zdravnikom nisi zadovoljna in ji /mu ne zaupaš da ga zamenjaš. Ni pa čakalnih vrst, česi noseča...

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginikologinja
15.11.2007 18:59:46   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: s@nny

Ali mi lahko katera svetuje kako ginikologinjo v Kranju, ker z mojo nisem zadovoljna in bi jo čimpreje rada zamenjala. Ali te drugače sploh katera na novo sprejme če si noseč?

LP


Kero G pa imaš, če ni skrivnost? Jest mam Vrabičevo, pa je kar ok. Včasih je mal hitra, ampak bo kar... Sigurno je pri vsaki/vsakemu G kaj narobe...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginikologinja
15.11.2007 21:14:18   
s@nny
Ojla,

Hvala za odgovore. Jaz hodim dr. Bokal v Ljubljano pa sm slišala, da moraš vsak pregled plačat pa me je minil. Bom kr probala pri DR. Virant Ireni. Men je važno, da si vzame čas in če kej uprašaš, da ti normalno odgovori, ne pa kot moja pravi za vse "saj to je čist normalno" to je zanjo odgovor.

LP

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginikologinja
16.11.2007 9:25:53   
maja24
Jest sm pa iz Lesc pa mam edino varjanto da grem na bled al pa na jesenice vprašat za ginekologa.Za v Kranj se mi pa že mal predeleč zdi,tok da po novem letu definitivno menjam ginekologa.

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ginikologinja
16.11.2007 10:36:26   
tintin
Dr. Rant v Kranju je zelo fajn.
Pa neka nova Dr. Kastrati tudi zelo ok (imela sem jo pri porodu).

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ginikologinja
16.11.2007 10:59:47   
Taula
Maja24...imaš g na Bledu? Jaz jo imam na Bledu in vem da še jemlje nove paciente.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ginikologinja
16.11.2007 12:00:43   
*medica*
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Jest sm pa iz Lesc pa mam edino varjanto da grem na bled al pa na jesenice vprašat za ginekologa.Za v Kranj se mi pa že mal predeleč zdi,tok da po novem letu definitivno menjam ginekologa.

maja pozanimaj se v zdravstvenem domu na jesenicah pri G Anamarija Petek..je ful uredu..jest jo mam in je ful vredu slišala sem pa tudi od drugih ful veliko pohval čez njo..tko da probaj..

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ginikologinja
16.11.2007 13:12:37   
maja24
Ja kako pa glih u pondelk sm šla h komanovi pa mi je sestra rekla da do novega leta ne sprejema nobene pacientke.To je pa čudn.To se prav pol poznaš Andrletko?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ginikologinja
16.11.2007 13:17:16   
Taula
Ja kako pa glih u pondelk sm šla h komanovi pa mi je sestra rekla da do novega leta ne sprejema nobene pacientke.To je pa čudn.To se prav pol poznaš Andrletko?


Poznam. Sem jo zamenjala, ker mi je pacala vnetja, njen odnos je pa itak bil obupen.user posted image  Včeraj sem bila pri Komanovi in je prišla ena nova user posted image -prvič k njej, in je rekla sestri da je presenečna, ker so jo vzeli tako hitro, pa je sestra rekla da še jemljejo. Potem pa ne vem.user posted image  
Sej vem da ni lepo da sem poslušala, samo sem čakala pri sestri da grem do Komanove naprej.user posted image  

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ginikologinja
16.11.2007 14:12:19   
maja24
Ja ne sej to itak ne morš preslišat.Ja sam ta andrletka je res butasta,jes sm bla u tork pr nej zarad izcedka pa mi je naredla UZ pol mi je pa rekla da sm v 3t,sam pomoje se tedni pr umetni oploditvi čist drgač štejejo kot pr naravni.Aja pa še neki,glede na to da je moj meu ful mal plavalcev me je uprašala če sva pr umetni darovalca zbrala pa sm ji rekla da ne da pač nisva mel prek epruete postopek ampak prk inekcije ki ti direkt u jajčece vprizga spermija pa ni mela tut pojma kaj govorim.
Pol je pa tanajbol da pokličem šeenkrat Komanovo pa da vprašam,pa bom vidla kva bo

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ginikologinja
16.11.2007 14:16:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: s@nny

Ali mi lahko katera svetuje kako ginikologinjo v Kranju, ker z mojo nisem zadovoljna in bi jo čimpreje rada zamenjala. Ali te drugače sploh katera na novo sprejme če si noseč?

LP


Drugače pa je GINEKOLOGINJA. Samo v vednost.

(odgovor članu s@nny)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Oddaja Dobro jutro
MC09

Ali gledaš oddao Dobro jutro?

Vsako jutro (10%)

Včasih (37%)

Nikoli (36%)

Ne poznam te oddaje (12%)

Ne gledam več (4%)


Število vseh glasov: 200

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!