|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Body-ji brez rokavov
9.11.2007 17:29:43   
3T
Ali morda kdo/katera ve, kje jih imajo, vsepovsod prodajajo izključno z dolgimi rokavi, mi pa nosimo takšne brez, povrhu pa majčko z dolgimi rokavi. Za temp. 23 stopinj in več mi je povsem dovolj tako oblečena user posted image , ji je rado vroče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 17:37:39   
Naja30
H&M vem, da jih je imel. Če jih pa še ima, pa ne vem. Jaz jih kar nekaj brez rokavov, ampak jih več tamala ne nosi. Ji je le malo premalo samo majčka čez.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 17:38:54   
rija
tudi moj ima samo bodije brez rokavov, ker se mi zdi v današnjih časih, ko vsi pretiravajo s kurjavo dolgi rokav preveč....je pa fajn, da mu vse iz hlač ne zleze.....da ma pač bodi brez rokavov....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 17:43:23   
Dashenka
V LJ jih prodajajo na primer v Chicotu, M&S, Liani, v Italiji smo jih kupovali predvsem v Prenatalu.




(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 17:47:24   
pravljica
naš ima (in je tudi že od nekdaj imel user posted image  ) bodi brez rokavov, kot spodnjo majico (ker ima še plenice, si še to lahko privoščimo), čez tanjšo bombažno majčko, če je še premalo (ko gremo ven ipd.) pa damo čez še kak puloverček/trenerko/jopico

pa saj jih imajo že skoraj v vsaki trgovini user posted image  špar, mercator, hofer, BC, pikapolonica, ariel, h&m itak, c&a - malo pobrskaj po letakih, so skoraj v vsaki reklami, ki jih dobimo v nabiralnik, jaz sem imela najraje mothercareve, ki so ostali kot novi do konca, ampak na žalost jih ni več pri nas

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 17:55:25   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

naš ima (in je tudi že od nekdaj imel user posted image  ) bodi brez rokavov, kot spodnjo majico (ker ima še plenice, si še to lahko privoščimo), čez tanjšo bombažno majčko, če je še premalo (ko gremo ven ipd.) pa damo čez še kak puloverček/trenerko/jopico



Pri nas enako.

Iskala sem v H&M, Zari, Okaidi, C&A, Spar, Benetton, tako da sem potem obupala in poiskusila tu, če jih je morda katera kje konkretno zasledila.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 19:04:46   
Ronči
bc

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 19:10:50   
draja
evo:

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=339&ParentClassID=276

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 19:15:33   
Olivija
Mi smo jih kupili v Pikapolonici in BC, ter v C&A.

Jaz sem pa vzela par z dolgimi rokavi, ker ji potem samo kakšno fletno mikico s kratkimi rokavi čez oblečem.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 19:36:44   
lea23
jst sem jih kupila kar od sparkya ( interspar ) brez rokavov, so čisto poceni.. brezveze se mi zdi kupovat kakovostne bodye, ki jih samo spodaj oblečem.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Body-ji brez rokavov
9.11.2007 21:40:13   
Antigona
Ima jih tudi Marks&Spencer v Ljubljanskem City Parku, pakirane po 7 komadov, bele barve, cena pa je 22,90 eur. Sem jih ravno prejšnji teden kupila... 

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Body-ji brez rokavov
10.11.2007 9:50:52   
Sisy
Spar jih ima-preverjeno pred par dnevi...Pa še ful pocen so user posted image



_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Body-ji brez rokavov
10.11.2007 15:15:45   
rija
jaz pri bodijih ne verjamem več v poceni variante, ker so se še vedno izkazale za rešitev na dve nošnji....ravno danes je mel en tak poceni bodi raztegnjen skoraj do popkauser posted image  brez veze.

malo penez, malo muzike.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Body-ji brez rokavov
10.11.2007 15:50:36   
buša
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pri bodijih ne verjamem več v poceni variante, ker so se še vedno izkazale za rešitev na dve nošnji....ravno danes je mel en tak poceni bodi raztegnjen skoraj do popkauser posted image  brez veze.

malo penez, malo muzike.

RIJA vse nevejo ka to pomeni pejnezuser posted image user posted image user posted image
 
 
lp.iz prekmurja

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Body-ji brez rokavov
10.11.2007 16:00:33   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pri bodijih ne verjamem več v poceni variante, ker so se še vedno izkazale za rešitev na dve nošnji....ravno danes je mel en tak poceni bodi raztegnjen skoraj do popkauser posted image  brez veze.

malo penez, malo muzike.


ne bi rekla...vsaj tiste ki sem jih jaz kupila v Sparu so celo bolj kvalitetni od tistih ki jih imam recimo iz Iane...Pa jih skos perem....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Body-ji brez rokavov
10.11.2007 21:19:03   
december06
Ravno včeraj sem enega kupila v Intersparu, pod znamko Sparky, cena 2,75 € (se mi zdi). 

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Body-ji brez rokavov
11.11.2007 0:43:54   
Eva*
kaj pa lidl in hofer?

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Body-ji brez rokavov
11.11.2007 18:52:47   
Anonimen
Sigurno jih imajo v Emporiumu v LJ, če si iz LJ. V trgovini kjer prodajajo otroška oblačila Premanam ... mislim, da se trgovini pravi, pa še v akciji so, pakirani po 3 ali 4 komade skupaj.

(pri vhodu zaviješ na desno in na koncu je ta trgovina).


lp

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Body-ji brez rokavov
11.11.2007 22:57:39   
zelva
V Sparu! Niso dragi pa dobri so no vsaj jst mam dobre izkušnje z njimi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Body-ji brez rokavov
11.11.2007 23:14:25   
zima07
1 mesec sem jih iskala vsepovsod...Prejsnji teden sem jih uspela najt v Mercatorju (Lumpi) in Sparu (Sparky)-zaenkrat zelo zadovoljna z obema- prezivela sta  pralni in susilni stroj, brez sprememb (zaenkrat)...Aja, cena ugodnauser posted image ...

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?