|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 10:27:47   
drobižek
Naša dojenčice je stara 11 dni in ima blazne krče, sploh ponoči je najhuje. Zanima me kako oz. s čem jih blažite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 10:36:25   
LadyB
ublažiš lahko tako da mu masiraš trebušček proti urinem kazalcu, paše jim pa tud če daš roko pod trebušček, tko da gleda on dol- kuža položaj. Drgač pejt kakšne kapljice proti krčom iskat, mojem user posted image so pomagale kapljice gas bimbi. Srečno!!

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 10:36:39   
Anonimen
Največ pomaga ljubezen. Drugega baje ni.

Sicer pa lahko poskusiš s kaplicami. Jaz sem kar Sab simplex začela dajat. Vedno ji dam ob kake 7h zvečer.
Sem ji tudi homeopatske kaplice dajala, ampak se mi je zdelo, da je še slabše po njih.
Poskusi tudi z masažo...največ pa si lako prebereš tule.

Se pa spomnim, da je naša ful jamrala ponoči, ampak zaradi tega, ker ni imela podrtega kupčka. To moraš obvezno vsakič po hranjenu podirat.

(odgovor članu drobižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 10:41:37   
drobižek
Hvala za odgovore. Bom najprej poskusila še brez kapljic z masažo, če ne bo boljše, bom kupila kakšne kapljice. Katere priporočate?

nefretiti - kupčka podreva vedno. Včasih mi je nit ne uspe gor dvigniti in je kupček že podrt - je tako hitra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 15:19:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Hvala za odgovore. Bom najprej poskusila še brez kapljic z masažo, če ne bo boljše, bom kupila kakšne kapljice. Katere priporočate?




Ah te kapljice... Jaz sem najprej poskusila s Sab Simplex, potem s Koroškimi; zdaj pa mu dajem Mylicon Gocce iz Italije. Iskreno povedano, ne vem koliko mu pomaga in koliko ne, ker ne vem kako bi bilo, če bi bil en dan brez kapljic. Nekaj sigurno ublažijo...

(odgovor članu drobižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 15:52:06   
nky 23
mi smo imeli kapljice koroških lekarn in so nam kar pomagale tako da če bi rada poskusila sporoči. jaz sem jih odobravala ker so iz naravnih sestavin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 17:09:41   
kawasakica
mi pa imamo Lefaxin kapljice, ki se dobijo v Avstriji. Res pomagajo.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 17:53:53   
Blejka26
meni je kolegica svetovala naj pijem čaj plantex..ta čaj je seveda za otroke in dojenčke,samo so ji v lekarni rekli da je dobro če to pije mati,da gre ta čaj že v mleko in naj bi pomagal proti krčem.Jaz ga pijem 2krat na dan..toda reči ne morem da jih nima,jih ima pa zelo malo..probej..izgubiti nimaš kaj

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 18:03:17   
drobižek
Blejka 26 - žal nimam veliko svojega mleka, dobi samo en moj obrok dnevno, ostalo je na adaptiranem mleku; pa še to se mi zdi, da bo počasi ostala še brez tega enega mojega obroka...mi je zelo hudo, pa nimam kaj nareditiuser posted image user posted image user posted image

Krčki so pa v taki meri, da ne pomaga ne duda, ne nošenje na trebuhu, ne masiranje...jok in zvijanje...ti mali ubožčki...bo treba kapljice nabavit...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 18:13:08   
Blejka26
katero mleko pa uporabljaš?Novolak ima baje več vrst..tudi nekaj proti krčem..žal tega ne vem kolk kej pomaga,ker sem jaz prvo dojila in sedaj upam da bom drugo tudi,..pozanimaj se v lekarni 

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
4.11.2007 18:22:06   
drobižek
Uporabljam glih tega, ki je proti krčem - novolac ac1, pa ne vem, če kaj pomaga...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
15.3.2012 10:17:35   
beba3
Drage mamice, naš je imel 2urne krčke in niso pomagali ne sab simplexi, ne čajčki, ne masaža.. etc.
Dokler nam niso sosedi predlagali COLIKIND granul, ki se jih dobi v Italiji, ki so namreč popolnoma naravne in glej ga šmenta- po 15.minutah krčev ni bilo več. Od takat naprej pa samo še veselje, cartanje in smeh za vse v družini:) Res vredne zlata.
lp

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Krčki -kako jih ublažiti
15.3.2012 10:49:36   
mopsy
Ja, tudi mi smo uporabljali colikind. Ni ravno izginilo, je pa ublažilo. Seveda je treba nekaj časa dajati, da izginejo. Sama sem tudi dajala AM v čaj za otroke (namesto vodo) pa mislim, da je tudi pomagalo.

(odgovor članu beba3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ringaraja
_Anja_

Na Ringaraji sem:

dnevno (58%)

tedensko (27%)

mesečno (15%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!