|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 20:04:55   
glen
Pozdravljene.
Noseča sem  2,5mes in jemljem tifol (tudi elevit ali neki podobenga sem probala).
Imam slabosti in bruham.
Ugotovila sem, da če jemljem tifol (ob bilo kateri uri dneva) bruham dokler ga celega nezbruham.
Če pa ga nevzamem je dosti bolje.
Zdaj ga že en teden nejemljem, pa nevem če je to pametno ali ne.
Pomislila sem sej tudi če ga vzamem ga takoj zbruham pa smo spet na istem kot da ga nebi vzela.
Kaj mi svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 20:07:54   
Petraa
pa kdo je rekel da MORAŠ jemati tabletke tifol ?? Jej hrano,ki vsebuje tifol in to je to.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 20:12:24   
Maxica
Zdaj je že brezveze jesti Tifol. Za tisto najpomembnejše, kar naj bi folna kislina pripomogla, je že mimo in ti tablet ni treba več jesti. Je pa bilo po Tifolu tudi meni ful slabo, se spomnim.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 20:31:08   
Anonimen
Tifol je pomemben bolj na začetku,tako da ga brez skrbi lahko nehaš jesti.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 20:51:28   
glen
Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 20:56:07   
hokejistka
Nekatere user posted image ne prenesejo tifola, poskusi z drugimi vitaminskimi tabletami. Meni je pomagalo, da sem tableto vzela zvečer, preden sem šla spat.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 21:07:23   
glen
Hokejistka,sem probala zjutraj na tešče,zjutraj po zajtrku,pred kosilom,po kosilu,zvečer pa je blo istouser posted image

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 21:09:38   
hokejistka
Potem pa je res bolje, da prenehaš. Jej raznoliko zelenjavo in sadje. Tako ali tako si s pravilno prehrano zagotoviš dovolj vitaminov in mineralov.
Srečno!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 21:16:09   
glen
Hvala

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
2.11.2007 21:18:22   
kekec in mojca
Glen, imela sem enake težave, kot ti, pa mi je G rekla, da se naj ne mučim s Tifolom. Tudi meni je predlagala Eleovit, pa Centramed Mami, vendar ni noben nič pomagal. Zato mi je svetovala, da naj jem več brokolija in zelene zelenjave, ki vsebuje folno kislino.

Konec koncev je važno, da si jedla dodatno folno kislino do konca 6 tedna.

Poleg tega... naše mame tudi niso poznale folne kisline in podobnih drugih vitaminov, pa je z nami vse ok... Malo v tolažbo.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tifol-elevit,vse zbruham?
3.11.2007 8:31:38   
bskrle
Tudi jaz ne vem, zakaj se mučiš, tifol je pomemben v prvih tednih, pa mogoče pred zanositvijo.
Tifol lahko pomaga, ni pa čudežna tableta. 

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Ginekološka vnetja
Vrtnica79

Kako pogosto se vam vnetja ponavljajo?

vsak mesec (12%)

na par mesecev (41%)

samo v nosečnosti (14%)

nikoli še nisem imela vnetja (33%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!