|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stekleničke nuby
1.11.2007 8:21:12   
mala zirafa
Kako ste (ble) kaj zadovoljne z njimi?Ali so jih vaši malčki zlahka sprejeli?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stekleničke nuby
1.11.2007 8:43:07   
spacey
Imeli smo tako oranžno, kot je na sliki, pa je ni maral. Je nikakor ni sprejel.
user posted image

Zdej imamo pa tako, kot je ta zelena na slikci in mu je všeč. Še navadno slamco lahko damo not.
user posted image

Drugih Nuby flašk nismo imeli, ker se je navadil na Chicco flaške oz. cuclje in drugega nikakor ni hotel.

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stekleničke nuby
1.11.2007 10:01:19   
benika
Nam so vse Nuby-eve flaške polivale, edino tale s slamico je bila pa zakon.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stekleničke nuby
1.11.2007 10:14:00   
cmokec
Imamo klasično Nuby stekleničko, sedaj se privajamo na to s samic. Zadovoljni.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stekleničke nuby
1.11.2007 10:43:53   
mala zirafa
Hvala za odgovore.
Jaz imam od prve hčere aventove flaške navadne, mi pa njihovi magični lončki vsi puščajo, tako da imam vedno mokro torbico.Seveda moram zato porabljati najlon vrečko.
Nubyjeve naj ne bi puščale.Trenutno sem pred kratkim  ta mali kupila od nubija športno  flašo12+ kvečjemu naj bi bil lonček na sredini zožan, na tak okrogel nastavek (kot pri plavlnih rokavčkih)in varnostni ventil proti puščanju.zaenkrat nam hvalabogu ne pušča.Aventov magični lonček pa sem pospravila.

Za ta drugega otroka sem se odločila za firmo nuby.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?