|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 19:19:49   
eva1
Lp, vsem mamicam!
No mene pa zanima, koliko stopinj mora imeti otroška soba, oz. spalnica, kjer spi novorojenček? Mi imamo kar mrzlo(17-19*C), pomoje je kar mal premrzlo za novorojenčka, kaj? Sej v drugih prostorih je 20-22*C, sam v spalnici je tako mrzlo! Koliko pa je priporočljivo? Me skrbi, da ne bo premrzlo, pa da bo revčka zeblo!
Pa glede vreč za spanje, a jih pri novorojenčku že uporabljate, ali šele kasneje?
Lp, Eva 26t in :duda: :modri:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.12.2004 19:39:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 19:44:38   
Anonimen
Hojla.po pravilih mora biti v spalnici 18 stopinj.Da se ne izsuši nosna sluznica,se ve da potem prihaja hitreje do nahoda.Raje ga malo več obleči in imej v spalnici toliko kot do sedaj je bolj zdravo.
lp Neva:rozica:

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
13.12.2004 19:55:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 20:53:51   
mehurčica
Mi imamo enako kot BAGI. Ampak ne sekiraj se. Na začetku ga boš pač malo bolj oblekla. Se bo že navadil. Moja prijateljica ima tudi tako kot pri vas. Ko pridem k njej me ponavadi ves čas zebe. Ona hodi v kratki majci, jaz pa še v mikici.:)- Ampak oni so se navadli. Ima pa punčko, sedaj staro leto in pol.

V vrečo sem ga dala, ko se je začel premetavat. Se tudi ne spomnim kdaj, ampak prve 3 mesece ziher ne. Tako da boš že sama videla, kdaj bo treba.:)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 21:00:17   
Mimi*
Ko boš ti rodila,bo že bolj toplo in ti ni treba skrbeti;)
Vreče pa tudi ne boš še nekaj časa rabila,ko pa se bo :duda: začel premetavati,bo pa tako že poletje in bo itak vroče...no,vsaj upam.

Pa naj ti hitro mine do konca:nosecka:

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 21:27:47   
frutka_
Mi imamo po stanovanju 21-22 stopinj celzija v spalnici pa okrog 18 stopinj. Tako nam najbolj paše, se bolj stisnemo pod odejicami...9nebesa
Sicer pa je to tudi neka priporočljiva temperatura za dober spanec, ampak če ti je bolje spati na toplejšem potem si zagrejte bolj.
Aja, še to! Moj mali je rojen junija:love: in ker živimo v staromeščanski hiši kjer je temperatura kar konstantna je bilo poleti "samo" 20 stopinj. Patronžna mi je rekla da je okrog 20 stopinj čisto primerna temperatura za kopanje dojenčka ne da bi se prehladil (jaz ga nisem kopala v kopalnici).

Spalno vrečo pa uporabljam od jeseni, ko so noči postale hladnejše. Tako pač nisem v skrbeh da se ne bi odkril ponoči in zbudil.


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 21:32:42   
frutka_
Bagi dobro vprašanje, ker meni je tudi v službi nenehno vroče. Ampak tako je, da mi pozimi ko zračimo peljemo vse otroke ven na hodnik, da se prezrači, ker v tem času "piha" po igralnici pa še tla se shladijo. To je pozimi, poleti ni tega roblema.
Jaz imam tudi rada svež zrak ampak boš morda presenečena, če ti povem da marsikaterega starša "moti" zračenje prostora pozimi, da se ne bi otroci prehladili. No, mi smo ta problem reševali tako kot sem napisal.
V bolnišnici pa najbrž zaradi kakega prepiha in tudi marsikje se okna ne dajo odpreti popolnoma.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 21:33:25   
frutka_
Sta že v vrtcu ali sta na "bolniški"?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.12.2004 22:44:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   koliko stopinj v otroški sobi?
13.12.2004 22:47:08   
frutka_
Super! Upam, da je užival!
Kaj pa novoletno obdarovanje in Dedek Mraz sta že mimo?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   koliko stopinj v otroški sobi?
14.12.2004 9:42:40   
Anonimen
Hojla BAGI ma nimam pojma zakaj se ne držijo tega v bolnišnicah in vrtcih.Vem le to da od nekdaj poslušam priporočila da naj bi bilo v spalnici 18 stopinj za boljše spanje.Od kar se spomnim moja spalnica ni ogrevana,,no le v hudem mrazu zaprem okna in stemperiram pred spanjem.Ponoči pa tako ne kurimo.Mene bi zadušilo spat v ogrevani spalnici,sem pa tudi otroke že od malega navadila.Aja tudi patronažna nam je to priporočila.

Lp Neva:rozica:

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Prvi copatki/čeveljčki
Miška2006

Katere copatke oz. čeveljčke ste dali vašemu otročku, ko se je začel postavljati na nogice?

Tipsie Toes (5%)

Jinwood (2%)

Starchild (1%)

Pediped (8%)

Ciciban (61%)

Drugo...KATERE? (22%)


Število vseh glasov: 303

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!