|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako umivate luliko
9.12.2004 15:15:22   
Moyca_
:)-:)-:)-ja to vas sprašujem- mi je kar glupo:)-:)-
Pri fanteku je to res enostavno, sedaj pa sem malo zmedena ko imam punčko. Torej notri med sramnimi se ji nabere belo (od kreme,...) kako naj to odstranim. Sem danes z palčko za uhe ven umivala, vendar nisem morala vsega očistit (tak mi je patronažna pokazala). Pustit verjetno ne morem tak, me je pa strah da sem bom pregroba da bi ji hotela lepo očistit.:zmeden:
Joj, ne vem no:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako umivate luliko
9.12.2004 15:20:49   
analizapola
Mogoče pa zamenjaj kremo. Pri naši :roza::duda: 8 mesečni se nikoli ni nič belega ostalo. Uporabljamo hladilno mazilo, ki ga posebej zmešajo v lekarni, ali pa z bepantenom.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako umivate luliko
9.12.2004 15:27:06   
ZARA
ocistim ji z plenicnimi predlogami al pa z vatkami...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako umivate luliko
9.12.2004 15:42:44   
tia&silvija
Meni pa je patronažna sestra rekla, da ne smem umivati med sramnimi ustnicami in da so to "belo" žleze, ki jih ne odstraniš. Je pa res, da če pride notr kaj kreme ali kakeca pa spucaš lepo nežno z vatiranimi palčkami.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako umivate luliko
9.12.2004 16:25:52   
Annny
OBVEZNO sčisti po vsakem previjanju med sramnimi ustnicami- to ni res, da se ne sme!!
Najlažje je tako, da ji jih lepo razpreš, nato pa z mokro vatko nežno obrišeš, pa bo. Meni je to pokazala patronažna! Na začetku sem tudi sama nekaj čarala s palčkami za ušesa,ampak tako se ni dalo dobro očistiti.
Vaja dela mojstra:)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako umivate luliko
9.12.2004 16:38:54   
Abby
Tudi jaz sem nekje prebrala, da se vmes ne sme čistiti, potem ji je pa patronažna morala z oljem odmočiti nesnago, da je šlo stran. Tisto belo niso žleze, pač pa smegma, ali po domače umazanija. Lepo se očisti z vato in vodo, ali pa s čistilnimi robčki, pa je.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako umivate luliko
9.12.2004 18:04:23   
india
Tisto,kar se naj ne bi smelo čistiti, je bela sluz ki je pri nekaterih malo rdečkasta, tako imenovana prva menstruacija, ne pa ostanki kreme. Te ostanke kar z mlačno pleničko, gazico ali vatico očisti, obriši, ne z milom, amapak samo z vodo. Ne smeš pa "vleči " ven sluzi,ki včasih priteče ven, tako so meni pri vsaki moji babiki rekli.
S palčkami pa raje ne, ker ne očistiš dobro, pa še morda malo bolj trde so kot smao gazica ali vata.
:rozica::rozica:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako umivate luliko
9.12.2004 22:32:51   
.ču
Punce ubogajte Annny in upoštevajte nasvet!
IZ LULIKE MORA VEN VSE KAR JE BELEGA!Z vatko in vodo se vse lepo da očistit!
Zdej punčke že spančkajo,jutr pa lepo v akcijo pa vse belo sčistit in odstranit!!!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?