|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje z dojenčkom
19.10.2007 11:43:09   
Anonimen
Mene pa zanima, če kdo prakticira kopanje z dojenčkom v kadi doma?

Najina je stara 3 mesece. Baje je to se posebej fino, da gre očka z dojenčkom v kad in se s tem se posebej navežeta.

KAj pa  to: al biti gol ali v kopalkah. Verjetno je zaradi higiene bolje, da je odrasli v kopalkah...

Kaj mislite? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 11:50:42   
Pinkyca
Tudi jaz sem o tem premišljevala, me prav zanimajo odgovori, saj imamo tudi doma 3Muser posted image  in že premajhno banjico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.10.2007 11:51:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 11:56:37   
Anonimen
valda brez kopalkuser posted image al že tak malimu privzgajat občutek da je golota nekj bljakuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 11:59:06   
TinkiBinki
Mah, kopalke pa res ne zadržijo bakterij, kar naga naj se kopata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 12:21:58   
2 Sraki
Nobenih kopalk!!!!

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 12:38:04   
Mojc
Enako kot Nalin RR!

Mi smo skupaj v bani (enkrat jaz, drugič mož), ker ga je težko držati samega izven bane in kopati.
Seveda bano umijem, pa sebe prej, notri smo vsi nagi.....
Tudi patronažna mi je tp svetovala.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 13:33:23   
melanija
Tudi jaz sem se kopala z mojima dvema princeskama v bani, bila pa sem gola. Še sedaj, ta velika ima 3 leta, ta mala pa 2, me lahko vidita pod tušem golo. Ker se ne zaklepamo v kopalnico in skoraj vsakokrat kakšna pride not ko se tuširam. In isto je pri možu. Golote doma ne skrivamo, naj vejo kako smo narejeni in kakšne spremembe jih čakajo ko odrastejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 13:52:10   
birdy
Mi smo se samo dvakrat kopal v njeni banjici. Tako da že od ene enega mesca prakticiramo kopanje v taveliki banji. Večinoma gre skupaj z očijem, enkrat pa je šla z mano. Pa seveda smo vsi nagi. Moram rečt, da ful uživa, še bolj kot v njeni banji!!!
Priporočam, je užitek za vse.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 14:26:29   
nova sloncica
mi tudi v veliki banji. pri 4.5 mesecih. pa ful uživa.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 14:45:39   
mami_miki
se strinjam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 18:16:08   
Naja30
Naša se skoraj vsak dan z nama tušira. Imamo sedečo banjo in je kopanje otežkočeno oz.težko izvedljivo. No in pred tuširanjem fajn spucam bano, grem noter, se stuširam in potem mi jo mož prinese. In mala uživa. Seveda sva midva brez kopalk.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 18:19:06   
kaya2007
medve se skupaj kopava že od njenega 6. tedna, seveda le občasno, ker ni vedno časa...zdaj jo bom pa itak počasi preselila v taveliko banjo, ji je banjica že majhna. pa seveda brez kopalk, kako pa.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 20:47:47   
Anonimen
Jaz se nisem nikoli z njima kopala. Ne vem, zakaj naj bi se na ta način nekaj posebej navezovali... Je preveč zakomplicirano, njega slačit, sebe slačit, pa še voda je zame premrzla pri 37 st.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopanje z dojenčkom
19.10.2007 20:50:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Mi smo se samo dvakrat kopal v njeni banjici.


Pa je šlo? Mislim, je bila dovolj velika?

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopanje z dojenčkom
20.10.2007 20:05:08   
Brbs

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Mi smo se samo dvakrat kopal v njeni banjici.


Pa je šlo? Mislim, je bila dovolj velika?



ha ha ha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopanje z dojenčkom
20.10.2007 20:06:45   
Anonimen
Kopava se ne skupaj, tuširava pa ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopanje z dojenčkom
20.10.2007 21:31:01   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Mi smo se samo dvakrat kopal v njeni banjici.

Pa je šlo? Mislim, je bila dovolj velika?


Madona Al bina, sej vem, da je to hec na moj račun pa vseen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zakaj pa misliš da smo se samo dvakrat v njeni banji kopal?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopanje z dojenčkom
20.10.2007 21:32:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Zakaj pa misliš da smo se samo dvakrat v njeni banji kopal?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A je šla banja v franže pol ko je dojneček malo zrasel user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopanje z dojenčkom
21.10.2007 20:38:19   
Ines Š.
Pri nas se tudi očka kopa s svojo hčerkico. Seveda sta oba gola, kaj pa :). Se pa meni osebno zdi zelo lepo in je treba tudi na očkate malo gledat, da se ne počutijo odrinjene.
Najina hčerkica je sedaj stara 3 meseca. Prvič pa smo jo tako kopali pri dveh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kopanje z dojenčkom
21.10.2007 21:25:02   
zima07
Ali kdo ve, kako je z raznimi gljivicnimi obolenji (vaginalnimi)-ali je res mozno, da user posted image  to dobi od starsev? Mi je zadnjic kolegica rekla, da je mali dobil gljivice na spolovilo oin da je to skoraj zagotovo (po trditvi pediatrinje) dobil pri kopanju z ocetom/mamo...

Kaj menite?

(odgovor članu Ines Š.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kopanje z dojenčkom
21.10.2007 21:30:34   
birdy
Ali kdo ve, kako je z raznimi gljivicnimi obolenji (vaginalnimi)-ali je res mozno, da to dobi od starsev? Mi je zadnjic kolegica rekla, da je mali dobil gljivice na spolovilo oin da je to skoraj zagotovo (po trditvi pediatrinje) dobil pri kopanju z ocetom/mamo...

Kaj menite?


JA, sej če bi mela glivice se pa valda nebi z njo kopala. Če jih pa ta kolegica ali njen partner nimata jih pa valda tud otrok ne more dobit, če jih niuser posted image
To je seveda moje mnenje.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kopanje z dojenčkom
21.10.2007 22:30:57   
Talika19
Mene pa pri tem skupnem kopanju zanima v kakšnem položaju imate user posted image  in koliko vode si natočite v banjo. Jaz si ne predstavljam najbolj kako bi se z malim kopala. Naš bo imel sedaj 2 meseca.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kopanje z dojenčkom
24.10.2007 10:57:51   
Ines Š.
IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

Mene pa pri tem skupnem kopanju zanima v kakšnem položaju imate user posted image  in koliko vode si natočite v banjo. Jaz si ne predstavljam najbolj kako bi se z malim kopala. Naš bo imel sedaj 2 meseca.


Moj partner si normalno natoči vodo, potem vzame Jašodo v tak položaj, da jo z eno roko drži pod glavico, z drugo za ritko in se gresta čofotalnico. Seveda ne predolgo, največ pet minut.

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kopanje z dojenčkom
24.10.2007 11:10:32   
Klarita
Tudi naš fant je hitro prerastel banjico, še prej kot v dveh mesecih in se od takrat kopa z atijem. Mislim, da dosti bolj uživa kot prej. Ati se stušira, potem pa natoči vodo in se vsede na tla bane, malega pa si položi na noge ali pa ga z rokami drži za glavo in ritko. Mora pa ga že fajn močno držat, ker mali skoz brca in krili kot bi hotel že plavat.
Pa kaj res take male banjice delajo za otročke, da jih tako hitro prerastejo? Po drugi strani pa bi jo bilo tudi težko pospravit, če bi bila večja.

(odgovor članu Ines Š.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Takoj po menstruaciji?
qloq

Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

Da (60%)

Ne (9%)

Mogoče (12%)

Nevem (5%)

Obstaja (13%)

Ali je sploh ni (1%)


Število vseh glasov: 108

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!