|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREHLAD
19.10.2007 7:06:51   
AlTa
Hojla!
Imam sina ki je star 2 meseca in 12 dni. 3 dni je že prehlajen ima ful hrapav glas,mal zamašen nos in vročine nima.Včeri je normalno jedu,dons zjutri ko pa je pojedu flaško niti kupčna ni podru je vse pobruhu. Me je kr mal strah da
nebi po vsakem obroku bruhu. Sem tud klicala včeri v P in ji povedala, kakšna je situacija pa mi je odvrnila,da ne vozim otroka če nima vročine.
Se da kej dobit v lekarni za tako majhnega otroka in če ne kaj mi svetujete?
Pa še to da povem da nosek čistiva z f. vodo in pumpico.
Čao!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PREHLAD
19.10.2007 9:04:11   
Pinkyca
Veliko piti tekočine, veliko spati in počivati, crkljati, čistiti nosek, ... user posted image

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREHLAD
19.10.2007 12:29:47   
NRMM
Jaz sem z mojo 4 mesečnico bila včeraj pri zdravniku,ker je dobila visoko vročino.Imela je tudi malo zamašen nosek in ji je predpisala Sterimar in danes je nosek ok.No vročina pa še kar vztraja in vztraja in vztraja.......izvidi pa vsi bpuser posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREHLAD
19.10.2007 12:35:29   
Mojc
Tudi moj malček je že kakšna 2 meseca prehlajen (ja, ves čas - enkrat bolj, drugič manj).  Nosek zamašen in rdeče žrelo. Nikoli ni imel vročine.
Vedno P. reče le spirati s fiziološko. Danes mi je rekla naj kar fajn ulivam notri - 1dcl.
Torej samo fiziološka in čakanje....
Sicer se malček vredu počuti.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PREHLAD
19.10.2007 14:01:12   
*ANA*
Naš 4 mesečnik je pa že ene 3 tedne kar fejst prehlajen, pa mu vlivam potoke fiziološke na dan v nos; pa ni izboljšanja.Zato sem ga peljala k P in mu je vzela kri ter mu dala antibiotikuser posted image

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PREHLAD
19.10.2007 14:28:52   
AlTa
Hvala punce!

Midva bova še mal počakala, nosek mu bom čistla,velik tekočine mu bom dala za pit in ga crkljala.Če pa se bi mu za vikend slučajno posabšal ga bom
odpeljala k D.Z.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Voda za otroke.
пеперутка16

Mamice, koliko mesecev ste prekuhavale vodo za dojenčke?

6 (82%)

9 (0%)

12 (12%)

Več kot 12 mesecev. (6%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!