|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poškodovana dlesen
18.10.2007 12:00:02   
zelva
Pozdravljene!

Moj user posted image  je star dobrih pet mesecev! Danes sem opazila na dotik nekje približno spodnja trojka ( nisem zobar ) kot neko podkožno bunkico, ko pa sem pogledala zgleda kot bi si odrgnil dlesen! To me ne bi čudilo ker tlači vse v usta npr. celo dudo ali pa tiste ključke vse drugo razen tiste gume ki je za grizt! Ali moram to kako posebi negovat ali pustim da se "popravi" samo od sebe ali celo k pediatru! Zobkov še nima, se pa grozno slini! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poškodovana dlesen
18.10.2007 12:32:05   
katra55
Kaj pa če je zobek? Če je odrgnjeno v ustih ne moreš nič naredit, pusti da se zaceli samo.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poškodovana dlesen
18.10.2007 13:53:00   
zelva
A za zobke je nujno da prvo pogledata vn spodnji enki al ne? Tudi sama sem pomislila na zobek samo me mal bega ker ni enica!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poškodovana dlesen
18.10.2007 14:56:54   
ajdaN
Po mojem se je malo ranil. Težko, da bi bila trojka prvi zobek - trojke so zadnje oz. med zadnjimi, ki prilezejo ven.

Ponavadi so spodnje enkice prve, ni pa nujno. Ampak trojka skoraj sigurno ni. Ko so našemu rasle trojke, je TUUULIL ponoči!

Ne pa takoj letet k pediatru - malo počakaj pa poglej kaj bo iz tega. Zdajle ti bo pri dohtarju še kaj resnega stakniluser posted image .

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poškodovana dlesen
18.10.2007 15:56:15   
Naja30
Moja punčka se je enkrat udarila v dlesen in je bila močno rdeča in malo zatečena. Naslednji dan je bilo bolje.
Malo počakaj in če le ne bo bolje, mogoče vprašaj P, če je kaj narobe.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poškodovana dlesen
18.10.2007 18:04:09   
Brundula
Lahko tudi ne pokukajo prvo enke.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poškodovana dlesen
18.10.2007 21:27:43   
barbi007
Našemu so najprej pokukale ven zgornje dvojke in šele po tistem vse drugo.

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!