|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful matrajo...
11.10.2007 15:38:55   
Bubacka
Prosim ce mi svetujete kaj lahko bi dala moji mali 10 mes. puncki, ker ful matrajo zgornji zobki, nikak ne prekukajo venuser posted image user posted image user posted image ... Zasledila sem da lahko bi masirala z Dentanoxom... Calgel ni kaj pomaga... kaj pa Calpol sirup, a je to prov kdaj zobke, protibolicinsko? Ali kaj lahko drugega, da vsaj boljse spi, ker sma ze cist Adiouser posted image user posted image user posted image  Hvala!!! 

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful mat...
11.10.2007 15:40:07   
tejkag
V Avstriji se dobijo Osanit granule, baje pomagajo.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful mat...
11.10.2007 15:41:49   
ribicau
Nekateri pediatri svetujejo kar svečko user posted image , ker je le protibolečinska.

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful mat...
11.10.2007 15:42:24   
NRMM
Jaz sem ji dajala 1 teden po pol žličke Calpola pred spanjem in smo spali kar večinoma noči,no v 1 tednu se je pa stanje umirilo,tako da Calpol do naslednjih zobkov ni bil potreben. Sem ji pa mazala z Dentinoxom,dobiš ga v Avstriji ali pa v Muellerju pri nas.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful mat...
11.10.2007 19:18:07   
Marogica
Calpol. Pa če je bilo potrebno tudi večkrat na dan. Odvisno od bolečin. Saj odrasli tudi jemljemo Lekadol in podobne zadeve, ko imamo bolečine. Torej nič čakat.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful mat...
11.10.2007 19:52:41   
diva 4
Jaz sem dajala osanit granule , ki se dobijo v Avstriji.So ful pomagale. Lahko pa tudi calpol sirup.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoc?? Kaj lahko ponudim, ponoci ful mat...
11.10.2007 20:01:49   
tikatoka
Mi smo mu dali paracetamol svečko piše v navodilih da je tudi za bolečine pri izraščanju zob. Pri nas smo potem res spali. Dobijo pa se itak v lekarni brez recepta.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?