|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 10:43:45   
pravljica
razmišljam, kaj bo bolje za našega 2 letnika user posted image  z vezalkami se mi zdi, da je čevelj bolj "fiksen" na nogi, pri ježku pa je lažje/hitrejše obuvanje/sezuvanje tudi, ko je škorenj moker in poln snega user posted image  ...gledala sem superfitove škornje in jih nisem kupila zato, ker se nisem mogla odločit ali model z vezalkami ali model z ježki user posted image  ok, kompliciram user posted image  pa vseeno...

Kakšne so vaše izkušnje? (otrok se sigurno še ne bo sam obuval, tako ježki zato niso v prednosti user posted image  )

_____________________________

yeah, thats me ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 10:45:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica
(otrok se sigurno še ne bo sam obuval, tako ježki zato niso v prednosti user posted image  )


Potem je vseeno.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 10:48:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica


Kakšne so vaše izkušnje? (otrok se sigurno še ne bo sam obuval, tako ježki zato niso v prednosti user posted image  )


Mi kupujemo 95% z ježki, pa čeprav se  otroka v tej starosti nista sama obuvala. Sem pa ju jaz ali moj mož. In vezalke se rade odvežejo. Torej sva imela midva več dela. In to, da je čevelj z vezalkami bolj "fiksen"....se mi ne zdi ravno, da je res.. Tudi ježek lahko fiksno pritrdiš, včasih celo bolje, kot vezalke.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 10:59:09   
facka
Pri tej starosti je res najboljš, da so ježki, samo bodi pozorna, recimo z Nike zadevami na ježke imam full slabe izkušnje, so se teniske skoz odpenjale.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 11:00:41   
Maxica
Mi smo do zdaj zimske škorenjčke tudi vedno imeli zgolj na ježka, pa ni bilo nikoli problema s sezuvanjem, odpenjanjem ipd.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 11:07:22   
žiža
Tudi jaz sem definitivno za ježke. Otrok se bo hitreje navadil sam obuvati, če bo lahko vse delo opravil sam. Pa če se vezalka odveže se vleče po tistih lužah in je vsa namočena. Po mojih izkušnjah imajo te gorateks škornji kar dobre in močne ježke.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 11:11:57   
pravljica
hvala vam user posted image  zdaj pa lahko grem po njih user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 16:32:44   
frutka_
Pravljica, Pika že ima zimske škorenjce?
Sicer pa ja, na ježke je lažje!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 20:54:26   
pravljica
frutka ne vem, bom pa šla seveda tudi tja pogledat...za tako ceno se splača it v tri trgovine user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zimski škornji na ježka ali na vezalke?
11.10.2007 21:29:03   
frutka_
Ja, res je.  Po mojih desedanjih izkušnjah je Mass najcenejši in Humanic najdražji. Pika in Stiefelkonig sta nekje vmes.
Ampak nekaj pa je treba priznat, oblačil za tamale je na tone, dobrih čevljev pa le nekaj parov! Mislim, oblačila kupiš poceni in dokaj kvalitetna, medtem ko so kvalitetni čevlji full dragi. 

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!