|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost kovterčka
11.10.2007 10:33:36   
marinci
Velikost posteljice imam 140x70.
Kakšno velikost kovterčka naj kupim?
A je 100x140 vredu?
Lp

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 11.10.2007 10:46:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velikost kovterčka
11.10.2007 11:49:25   
honey
Po mojem mnenju ja. Naš ima normalno velikost postelje, tako da ima tudi normalen kovter - trenutno še letni, ampak tudi, ko mu bom dala gor zimskega, bo normalne velikosti.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velikost kovterčka
11.10.2007 13:31:41   
ajdaN
Mi imamo enako dimenzijo posteljice in kovterčka. Po mojem je ravno prava velikost.

Drugo pa je, če ti bo sploh spal pokrit - naš do sedaj še niuser posted image . Tako da je bil nakup kovterčka zaenkrat brezveze. Bi lahko počakala.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velikost kovterčka
12.10.2007 15:01:31   
unika
naš je imel pa v postelji 140x70 (kinderpet) kar normalen kovterček 140x200, ker drugače (z malim 100x140) se je nonstop odkrival, tako pa je imel velik kovter pa se ni mogel čist odkrit.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velikost kovterčka
12.10.2007 15:02:39   
livia
Jaz ti priporočam raje nakup ene dobre spalne vreče.
Naša je stara 18m in si ne predstavljam, da bi jo pokrila s kovtrom, ker bi bila v roku pol ure odkrita.
Sej za prvih par mesecev je tudi kovter dober, ker se otrok še ne obrača, potem je pa ni variante, da bi bili celo noč pokriti. jaz bi se morala zbujati vsake pol ure, da bi jo pokrivala.

Jaz bi na tvojem mestu za začetek kupila nek manjši kovter, lahko tudi rabljen, potem okoli 3-4 meseca pa splano vrečo.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Katera oblika imena je nalepša?
Beckie

Katera oblika imena Rebeka vam je najlepša?

Rebeca (9%)

Rebecca (5%)

Rebeka (55%)

Ta ime mi ni všeč (32%)


Število vseh glasov: 606

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!