|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleča dojka
8.10.2007 10:33:03   
miska2004
Hoj,
zanima me, če je katera že imela podobno izkušnjo: bolečo dojko (ne celo, samo del), vendar ne trdo na otip, torej zamašeni mlečni vodi ne pridejo v poštev. Pa malo lisasta je, tko kot bi bilo recimo pri mastitisu.
Mali je star 11m, dojim samo še zvečer, ponoči in zjutraj. Edino, kar mi pride na pamet je, da me boli od brcanja pri previjanju.. Ali je lahko kaj drugega?

hvala vnaprej. lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleča dojka
8.10.2007 10:42:09   
BaByGiRl
Skoraj sigurno je lahko od brcanja user posted image
probaj si vseeno dati topel obkladek gor, škoditi ne more.
Joške pa na hrbet pri previjanju user posted image

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleča dojka
8.10.2007 20:47:10   
miska2004
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleča dojka
8.10.2007 20:57:49   
alja01
Jst sem mela tud bolečo dojko le na enem predelu, pa tud rdeč flekec, pa nič trdo na otip, bolelo pa čedalje bolj, sm šla k dežurni , je potipala, si ogledala in mi predpisala antibiotike  - začetek mestitisa. Upam da je pri tebi res samo od brcanja.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleča dojka
8.10.2007 22:31:25   
simona76
Pri meni podobno kot pri Alji01.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleča dojka
9.10.2007 20:33:25   
miska2004
Danes je že bolje, očitno je res od našega razbojnika...

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?