|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Daktarin
4.10.2007 14:03:31   
helenav
Ali je kdo po temu gelu opažal bruhanje pri dojenčku?

Moram ji mazat jeziček, zaradi manjšega pojava glivic. Stara pa je 1 mesec.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Daktarin
4.10.2007 14:11:35   
nky 23
ali dojiš? če si maži z kremo bradavice in bo tako vnos gela prišel v njena usta in tako uči nkoval, tako sem delala jaz po nasvetu P, če ne pa daj na dudo pa ne takoj po obroku, ker lahko da ji mazanje jezička povzroči dvigovanje hrane?!


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Daktarin
4.10.2007 14:13:27   
nky 23
aja izginilo pa je v dveh dneh, sam priporočajo po tem še tridnevno mazanje, da preprečiš ponovni nastanek.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Daktarin
4.10.2007 14:13:53   
Mlada mamica
Daša po Daktarinu ni bruhala...sem ji ga pa dajala zaradi sora,ki ga je imela....drugače pa sem ji ga dala na duduco!Je pa ga z veseljem sprejemala,ker je sladek!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Daktarin
4.10.2007 15:01:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

Ali je kdo po temu gelu opažal bruhanje pri dojenčku?


Moj je predvčerajšnjim dobil Daktarin in je od samo jutranje doze ful bruhal cel dan, tko da ga sploh nisem več dala. Zjutraj je dvakrat res ornk ful v loku bruhal, da sem ga dvakrat preoblačila in še cel ležalnik je bil pobruhan, pol je pa še cel dan po malem bruhcal, kar sicer nikoli ne, se mu kvečjemu višek mleka mal pocedi iz ust.
Aja, dala sem mu ga pa z dudo, pa ni palilo.

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Daktarin
4.10.2007 15:10:37   
AlTa
Moj sinček je mel tud glivice ko je bil star 1 mesec. Vendar mi je P. rekla naj mu namažem jeziček vsaj pol ure pred dojenjem in 1 uro po dojenjem.
2-3 na dan.Tako da ni bruhu. Po 2 dneh je zginlo sam sem še 3 dni mu mazala da se nebi slučajno ponovilo.user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Daktarin
4.10.2007 15:20:10   
2.2.
JAZ sem ji tudi samo malo namazala na dudo in prez problema je sesala. namazala sem ji pa 2x na dan po potrebi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Daktarin
4.10.2007 17:49:02   
simona76
Tudi jaz sem ji ga dala z dudo, pa bradavice sem si umila in namazala. Ni bruhala in okus ji je všeč.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Daktarin
4.10.2007 19:34:03   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

Ali je kdo po temu gelu opažal bruhanje pri dojenčku?



Ne, mojemu user posted image  je bil Daktarin očitno zelo okusen user posted image . Jaz sem mu ga dajala kar na dudo in jo je potem še lep čas močno vlekel.

< Sporočilo je popravil blue sky -- 4.10.2007 19:44:56 >

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Daktarin
5.10.2007 10:16:48   
livia
Naša ni bruhala.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!