|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POROD KONEC MAJA 2008
30.9.2007 11:52:51   
Anonimen
JE KATERA KI IMA ROK ŠELE KONEC MAJA 2008?MENI SE TI PRVI TEDNI FUL VLEČEJO,KER SMA SE Z MOŽEM DOLGO MATRALA DA SEM ZANOSLA.TO BO MOJ 2. ITROK PRVI JE STAR ŽE 7 LET TAK DA BOBO MEL KAR 8 LET RAZLIKE ZDRAVNICA MI JE PA TUD DALA MAL VEDET DA STA MPGOČ 2.NIČ MI NI ŠA HOTLA POTRDIT,KER JE ŠE PREKMALU.user posted image user posted image ?????????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POROD KONEC MAJA 2008
30.9.2007 13:00:20   
benika
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1805195

Tukaj je forum majčic 2008. Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POROD KONEC MAJA 2008
30.9.2007 16:30:38   
kodrana
žanka jaz imam pdp konec maja. 31.5. po zadnji menstruaciji. prvi pravi pregled pa imam 15.10. takrat bomo vidli kaj in kako je. koliko tednov si potemtakem noseča? kdaj si imela pa zadnjo menstruacijo?
po zadnji menstruaciji sem noseča danes 5T/2dni.
nama je uspelo takoj. obakrat. je moja druga nosečnost, samo prva se je končala po dveh mesecih. upam, da bo tokrat vse ok.
pridruži se nam na temi majčice 08.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POROD KONEC MAJA 2008
30.9.2007 18:41:17   
Anonimen
PRVI DAN ZADNJE MENSTRUACIJE JE BIL 27.8 TAK DA ROK IMAM OKROG ZADNJEGA V MAJU.Z VESELJEM SE VAM PRIDRUŽIM,KER SEM MARSIKATERO INFORMACIJO DOBILA OD VAS.user posted image

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POROD KONEC MAJA 2008
30.9.2007 21:04:42   
glen
Jaz mam tudi maja.tam okoli 25.(zadnja user posted image  16.avg).
Zdaj sem noseča 7 tednov,in v sredo imam prvi pregled,upam da bo vse o.k. in da mi bo gin. potrdil noseč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POROD KONEC MAJA 2008
4.10.2007 9:34:41   
tiaz
Tudi meni je prvi UZ v ponedeljek pokazal, da imam rok 29.5.2008. Prvi dan zadnje user posted image  pa sem imela 15. avgusta. Ker sem imela zelo neredne user posted image , mi je G rekel, da sem po mojih izračunih več user posted image , kot po UZ (no ja, en teden razlike). Bomo videli v ponedeljek, ko spet grem. Komaj čakam, da vidim user posted image .

Tiaz

P.S.: Kakšni so kaj vaši znaki?

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Pliz help?
tojeto1

Katero ime vam je najbolj všeč?

Tit (28%)

Taj (72%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!