|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 9:54:24   
Anonimen
noseča sem 4 tedne in namesto da bi se veselila me obhaja neka čudna žalost.Naj povem da že imam enega otroka in tudi tega drugega smo načrtvali.Kaj je z mano narobeuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 10:03:21   
u04111976
user posted image Čestitam! Draga moja nič ni narobe s teboj, noseča si!!!!user posted image  Hormoni!

Recept: Zdaj je čas da se pustiš malo razvajati!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 10:03:35   
kjava
To so hormoni, zaradi kterih razpoloženje niha. Pa še vreme je bolj kislo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 10:08:55   
Anonimen
upam da so to hormoni

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 10:14:55   
Janey
Zagotovo so...jaz sem si tako želela user posted image  in ko sem zanosila so me kar naenkrat začela poplavljat taka čudna čustva...zdaj sem 5m noseča in zelo srečna in vesela...naj te razvajajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 10:35:16   
Nasy
Uf, poznam touser posted image jaz sem v 4. mesecu in me tudi obdaja bolj žalost kot sreča. Vsi okoli mene so veseli zauser posted image , jaz pa..ne vem..kot da se mene to ne tičeuser posted image Prepričana sem, da ne bom vsega zmogla, da ne bom znala in da bom sploh slaba mama. So to res samo hormoni? Kdaj pa to mine? Če mine...

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 11:12:46   
murva
Uf, poznam to jaz sem v 4. mesecu in me tudi obdaja bolj žalost kot sreča. Vsi okoli mene so veseli za , jaz pa..ne vem..kot da se mene to ne tiče Prepričana sem, da ne bom vsega zmogla, da ne bom znala in da bom sploh slaba mama. So to res samo hormoni? Kdaj pa to mine? Če mine...
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

He, tole mi je pa precej znano iz moje 1. user posted image  Tista razmišljanja o materinstvu pa...ne boš vedla, dokler ne poskusiš v praksi. Sama sem bla pr prvemu user posted image  kar mal boga...teorija se je v praksi čisto razblinila, mal sem bla šokirana prve tedne (lahko se temu reče blago depresivna), pol pa še poslušat nasvete o negi otroka raznih starih tetk... in mi je počil film, pa sem se "vzela" v roke in potrebna materinska samozavest je prišla kar sama. Pr ta drugmu user posted image  pa sploh ni blo takih problemov - izkušnje, kej češ user posted image .
Nosečnost je en tak hecen čas - nekej časa bi user posted image  , pol bi se user posted image , in tako nekajkrat na dan menjaš razpoloženje. Ampak, vse mine.
Kolk majo hormoni zraven - nekej sigurno, važno je predvsem kako pošlihtaš stvari v glavi. Pol se da tud kakšen hormonski vpliv zmanjšat!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 11:19:52   
Špelka
Se strinjam s predhodnicami - nagajjo ti hormončki! user posted image  Sej bo - tam do 12. tedna se urihta!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 11:51:37   
Anonimen
Najprej čestitke! user posted image
Po mojem te dajejo hormoni. Mene so občasno tudi hudo dajali. Ko sem bila 2 dni čez rok, me je zaradi visokega srčnega utripa ploda hotela ginekologinja poslat rodit, sem skoraj v jok padla, da še nisem pripravljena...user posted image No, pripravljena ali ne, rodila 6 dni čez rok.user posted image

(odgovor članu Špelka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 12:33:34   
Anonimen
Pri meni je isto! Načrtovala sva otroka, od kar pa vem, da sem noseča, sem čisto down, prav v rahli depresiji sem. Še preden sem zanosila, sem spremljala vse forume o nosečnosti, voziček izbrala.. zdaj pa katastrofa! Pa sem mislila, da bo kaj bolje, ko bom videla srček na uz, pa ni bilo nič. Jaz nimam nobenih občutkov do tega otroka -  ne negativnih, še manj pa pozitivnih. Vsi okrog mene so srečni, jaz pa... Stara sem skoraj 30 let, ne gre za to, da bi bila premlada. Partner mi je res v psihično podporo, vendar kaj, ko zdaj tudi do njega ne čutim več čisto nič. Joooj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 13:18:27   
Janey
Anonimna verjemi...to je vse ok...nosečnost je čisto tretje stanje...hitro bodo lepi občutki nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 14:09:07   
torcica
Se strinjam s predhodnicami, nosečnost je res neko posebno stanje, kjer nam hormončki lahko pošteno nagajajo.

Je pa to tudi čas, ko se lahko malo bolj posvetimo same sebi, razčistimo določena vprašanja in občutke in se čim več pogovarjamo.

Draga anonimna, upam, da bodo tvoji občutki minili, ko se boš navadila na dejstvo, da si noseča.

Drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 14:52:50   
bobika
Tudi pri meni je bilo (je še) tako. Sem se full žrla, kaj je narobe z mano. Pri prvi nosečnosti sem se vsega veselila, sedaj pa ....
Se mi pa zdi, da je vsak teden bolje. Verjamem, da bo tako tudi pri tebi in boš kmalu uživala svojo nosečnost.

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniška depresija ali kaj
27.9.2007 20:12:08   
Anonimen
danes sem imela 1.ultazvok in moje stanje je že malo boljše ker vem daje vse na svojem mestu.Hvala za vse spodbudne besede.

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniška depresija ali kaj
28.9.2007 11:37:30   
Svet
Držim pesti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!