|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uspavanje in vrtec
26.9.2007 21:02:18   
atanja
Vem da smo sami krivi, da naš 10 mesečnik zaspi samo če ga nosiš.
Pri 3m sem ga lepo navadla da se je sam uspaval v posjtlici no pol je prišlo obdobje zabijanja z glavo v pojstlico, mali se mi je smilil ker se je vedno pribil v posjtlico in smo ga začel nosit.
No in zdaj gre čez 14 dni v vrtec in me skrbi. Mi bi že zdržali-oz. jaz ampak v vrtcu bo pa bogi ker ne zna več sam zaspat.
KAj svetujete? Je imel kdo podobno izkušnjo-kaj je bilo potem v vrtcu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uspavanje in vrtec
26.9.2007 21:05:57   
Petraa
v vrtcu bo čisto drugače,boš videla. sekiraš se brezveze

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uspavanje in vrtec
26.9.2007 21:16:18   
atanja
NAjbrž res-ne morem iz svoje kože

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uspavanje in vrtec
26.9.2007 23:38:00   
lelaval
Se podpišem pod petro. Tam jih vse "zdresirajo" user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uspavanje in vrtec
27.9.2007 9:02:14   
sanosan
Naš Blaž tudi pri dveh letih ne zaspi sam, ga moraš čuvat (tak on pravi), to pa pomeni, da se vsedeš zraven njegove posteljice in pesmica, pravljica in božanje so obvezni. Čez dan oz.  pri dopoldanskem počitku doma pa ga je skoraj potrebno privezati na posteljo, da zaspi.

V jaslih je od prvega leta starosti in nekje na sredini lanskega leta (vrteškega leta) je vzgojiteljica rekla, kako fajn mora biti pri Blažu doma, ko se namalica in se sam lepo vleže na posteljico in zaspi, pa sem jo samo debelo pogledala in jo vprašala, če je mislila mojega Blaža.

Vrtec je eno, doma je pa drugo. Če bi videli svoje otroke v vrtcih, verjetno ne bi verjeli da so nekatere stvari možne.

Tako da ti jaz priporočam, da se ne obremenjuješ preveč s tem, ker se otroci drugače obnašajo v vrtcu kot doma.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uspavanje in vrtec
27.9.2007 9:09:29   
Šaki
Vrtec je eno, doma je pa drugo. Če bi videli svoje otroke v vrtcih, verjetno ne bi verjeli da so nekatere stvari možne.


samo res..to so rekle nekatere mamice ki majo male skupaj z mojim.sicer še ne hodi bo pa kmalu.

ene sploh ne vejo da so to njihovi otroci.user posted image
je ena rekla joj kok je vaša pridna pa se igra pa se matra ko hodi pa gor in dol.pol pa je mamica rekla:kaj a moja S.. a kaj?
sploh ni mogla verjet..
ja vse jih navadijo v vrtcih.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.9.2007 10:32:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.9.2007 10:34:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanosan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uspavanje in vrtec
27.9.2007 11:12:40   
rose
Res je vrtec čist drugo kot doma. Ko gre moja spat še vedno morm iti z njo in jo držat za rokico, tko zvečer kot čez dan. Ko pa je začela z vrtcom, se je vzgojiteljica samo parkrat vlegla zraven nje, nič več kot teden dni. Od takrat v vrtcu lepo zaspi sama. Tam jih že navadijo na red. Pa tudi ko otrok vidi kako se obnašajo drugi otroci. Tko da v vrtcu otrok pobere tako slabe kot tudi dobre stvari.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?