|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 13:06:40   
zelva
Živjo
Mene pa zanima kdaj oz. pri kateri starosti so se vaši sončki začeli obračati!
Vem da je odvisno od otroka do otroka, pa vseeno! Naš je 4,5m pa še nič, le redko se obrne na bok če ga res kaka igrača privleče! Pa kdaj so obrajtali svoje nogice? Naš je zaenkrat še pri rokicah!
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 13:12:22   
taška30
S hrbta na trebuh pri 4 mesecih, pri 4,5 ji je uspelo še rokico ven potegnit izpod sebe, obratno pa še ne vem, še čakamo (stara je 5 mes), samo kolk se od tastarejše spomnim tam blizu 5,5-6 mes.
Nič skrbet, vse ob svojem času.user posted image

Aja, nogic pa sploh ne daje v usta, tudi tastarejša jih ni nikoli.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 13:46:08   
Maggie
iz trebuščka na hrbtek: 3m 3t
iz hrbtka na trebušček: 4,5 m  (ob tem se je pozabil obratno!! in se ni še naslednja 2m)
oboje (torej se je začel kotaliti): 6m 3t

prijemat za nogice se je začel pri 5,5 m in kak teden zatem jih je začel dajati v usta...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 14:43:41   
SašaR
prvič iz trebuha na hrbet pri 3M 10D, obratno pri 3M 25D pri 4mesecih se je že kotalila. Sicer bolj počasi, vendar je že prišla iz enega dela sobe v drugi del.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 15:08:38   
Freycha
Danes se je 2x obrnila iz trebuščka na hrbet zapored, stara pa je 2m 3t. V obratno smer pa še ni šla.

Se mi pa zdi, da take teme samo obremenjujejo ostale, katerim se otročki niso obrnili ali naredili pri neki starosti, ko drugi to že počnejo. Otročki se različno razvijajo, eni prehitevajo, pa potem zaostajajo, eni obratno. Ničkolikokrat sem že slišala, da so se mamice pritoževale, da je z njihovimi otročki kaj narobe, ker nečesa še niso osvojili. Tudi sama sem bila dolgo časa pod tem pritiskom, ker se recimo ni tako hitro začela smejati, kot so se že nekateri, sedaj mi pa čisto dol visi. Glavno je, da se razvija v tistih okvirih, v katerih se mora.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 18:29:06   
Anonimen
To je zelo različno od otroka do otroka in res ni fajn, da se mamice preveč obremenjujejo s tem. Za prvo se ne spomnim, kdaj je kaj od tega naredila, definitivno pa veliiiiko pozneje (mogoče pri 4-5 mesecih) kot zdaj naš tamali, ki je močen kot bik. Mogoče mi katera niti verjela ne bo, ampak s trebuščka na hrbet se mu je uspelo prekucnit že nekje med 2. in 3. tednom, ene parkrat mu je že uspelo to narest, še veliko bolj pa sem bila paf, ko sem ga pri 1,5 mesu videla se obrnit na s hrbta na bok. Pa sem mislila, da se mu je slučajno posrečilo, samo je tudi že nekajkrat to ponovil. Na trebuh se seveda še ne prevali.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj s trebuščka na hrbet in kontra?
23.9.2007 20:19:05   
Bonnie_RR
Moj user posted image se je s hrbta na trebuh začel obračat nekje pri 3-3,5m, obratno pa je počel zelo zelo redko. Kolikokrat se je obrnil s trebuha na hrbet bi lahko verjetno preštela na prste, s hrbta na trebuh se je pa, ko je to enkrat skapiral, obračal non-stop. Je bil ful rad na trebuhu, na hrbtu je pa čist živčen postal.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




2nd Hand Shop za otroška oblačila in opremo
Tanja74

Ali bi, če bi imele možnost, kupovale otroška oblačila in otroško opremo v t.i. Second Hand Shop-ih (preko interneta, v trgovini)

Da (59%)

Ne (35%)

Drugo (6%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!