|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   calgel
14.9.2007 14:48:35   
simona76
Zanima me, če imate kaj izkušenj s kremicami oz. geli za mazanje dlesni pri rasti zob. Ta calgel moji ne pomaga ravno veliko, pa me zanima kaj ste uporabljale oz. ali obstaja še kakšna krema/gel, kaj bolj učinkovitega user posted image . Ali pa moramo to pač dat skoz user posted image ?
Hvala za informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: calgel
14.9.2007 14:59:17   
Anonimen
Pri nas sem jo kar mazala in je pomagalo. Uporabljala sem pa namesto calgela balsam primi dent.

(odgovor članu simona76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: calgel
14.9.2007 15:01:40   
Naja30
Poleg calgela uporabljamo tudi gingi gel ali nekaj takega user posted image  Pa nič ne pomaga kaj dosti. Mora mal bolet. Edino ko je res hudo, ji zvečer dava žličko calpola, da lažje spi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: calgel
14.9.2007 15:16:10   
suzolinka
Nam tudi ni nič pomagal. Sem pa tudi jaz dala PanadolBaby, ko je bilo zelo hudo. Drugače sem šla pa po homeopatsko zdravilo in moram reči, da je res po 3 dneh pomagalouser posted image sicer je imel še vedno težave, ampak so bile dosti bolj mile in znosne. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: calgel
14.9.2007 20:55:17   
Naja31
Pri nas Calgel sploh ni pomagal,. Ko je bilo hudo je dobil calpol.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: calgel
14.9.2007 23:06:52   
rumba
Tudi našima Calgel ni prav nič pomagal, pa smo ga zamenjali za Dentinale (pri nas se ga ne dobi, kupoili smo v Italiji), ki pa je fantastičen.user posted image  Takoj, ko smo opazili, da ju kaj muči v ustih, smo namazali, pa je bilo takoj bolje. Sta že poznala tudo in kar sama nanju kazala.user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: calgel
14.9.2007 23:12:12   
Marogica
Nikoli nisem uporabljala Calgela ali kakšnega drugega...gela, ko so mojima sinovoma rastli zobje. SE mi je zdelo nehumano, da bi nekoga mazala po razbolelih dlesnih, ki že tako ali tako bolijo, brez, da bi se jih dotaknil, kaj šele, da bi jim vtiral kakšno sranje v obliki Calgela in podobnih zdev. Kadar je bila stvar zelo huda, sem dala žličko Calpola in otroku je bilo lažje...pa saj se ni vsak dan dogajalo, da sta dobivala zobe...zato kakšna žlička Calpola ne more škoditi.

In odrasli tudi vzamemo Lekadol ali kaj podobnega, ko imamo bolečine, zakaj ne bi enako ravnali pri otroku???



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: calgel
14.9.2007 23:55:47   
Anonimen
Mi smo Calgel zamenjali za Dentinox gel, pa nam ni nič kaj bolj pomagal. Minimalno sicer je, pa na koncu se mi zdi, da bolj psihično kot dejansko, saj tamale nismo spravili spat, če ji nismo namazali dlesni. Ampak če mene vprašaš, ji je bil okus tako všeč. No ja, boljše se je počutila tako ali drugače.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: calgel
16.9.2007 7:51:54   
buša
calgel nam ne  pomaga nič, uporabljam pa osanit krogljice ki se dobijo v avstrijski lekarni

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za hčero
mag3

*

Naja (21%)

Neli (20%)

Lina (22%)

Hana (37%)


Število vseh glasov: 463

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!