|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srček se še ne vidi
14.9.2007 11:12:26   
Anonimen
Oj!

Jaz sem bila na uz in se srček še ni videl. Glede na zadnjo m naj bi se. Me je pa ginekologinja razložila, da lahko da je bila ovulacija kasneje in se zaradi tega srček še ne vidi al pa da nekaj ni ok user posted image user posted image user posted image . A je imela katera tako izkušnjo in kako se je izteklo? Jaz sem ponovno naročena čez 14 dni. Kdaj pa naj bi se srček videl? Pri meni se je videl flekec in vidi se da poteka v maternici, samo srčka še ni videla. Malce se bojim in teh 14 dni se bo vleklo.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srček se še ne vidi
14.9.2007 11:25:48   
andreja2000
Vem,kako se počutiš,saj je tudi pri meni bilo tako.Pri 6 tednih se ni videlo drugega,kot da je plodek v maternici.Na ponovni pregled sem bila naročena čez dva tedna.Seveda nisem zdržala tako dolgo,zato sem pri 7 t ,odšla na samoplačniški UZ,kjer pa se je že  k sreči vse lepo videlo,tudi srček.
Držim pesti,da bo tudi pri tebi tako,saj se včasih res zgodi,da se tako hitro še nič ne vidi,še posebno,če je UZ bolj slab.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srček se še ne vidi
14.9.2007 11:30:03   
Vilma
Anonimna pri meni je bilo enako. Noseča sem bila skoraj polnih sedem tednov, pa utripa še ni bilo videti. Naročena sem bila čez 14 dni, takrat pa smo slišali tudi srček. user posted image
Res je odvisno od tega, kdaj je prišlo do oploditve, pri meni je bilo zamika 10 dni.

Bolj je pomembno, kako velika je gastracijska vrečka in kakšne oblike je.
Če je vrečka velika nad 22 mm in ni utripa, potem verjetno ne bo dobro.
Če pa je manjša od 22 mm, potem je še veliiiiko upanja!user posted image
Vem, da ti bosta ta dva tedna dolga, ampak drugače ne gre kot počakat.
Ti držim pesti, da bo vse ok! Pa le pogumno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srček se še ne vidi
14.9.2007 11:33:53   
Marogica
Odvisno, koliko si noseča. Ene pač rade prehitevajo in želijo čimprej do ginekologa, potem pa paničarijo, da se nič ne vidi...ali skoraj nič. Pa saj se ne more-do določenega tedna. Ponavadi se vidi/čuje šele nekje po 8 tednu nosečnosti, kar pa je zopet odvisno od dneva ovulacije...itd....

TOrej včasih se izplača počakati, ne pa v naprej paničariti.

Tebi pa vse dobro .

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srček se še ne vidi
14.9.2007 19:55:33   
*medica*
jest sem bila na prvem UZ v 7t in se je videla ena pikica in tudi srček...odvisno je v katerem tednu si ... verjamem da te je strah in te daje panika..vendar počakaj teh 14dni ali pa pojdi čez en teden na samoplačniški UZ da se pomiriš..veliko sreče in držim pestke zate da bo vse ok...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srček se še ne vidi
14.9.2007 20:08:08   
Nasy
Odvisno je tudi od UZ, mi smo videli med 6 in 7 tedni srček utripat, na urgenci se pa naslednji dan ni toliko videlo.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srček se še ne vidi
24.9.2007 10:06:38   
Anonimen
Ojla!
Jaz sem bila prejšnji teden na pregledu-moje bitjece je staro 6 td in veliko 3,2 mm in se je srček že zelo lepo videl utripati.
Ne vem pa od česa je to odvisno.Sedaj čakam 4 tedne na naslednji pregled in se kar malo bojim,da nebi bilo kaj narobe.
papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srček se še ne vidi
24.9.2007 10:18:30   
PBJ
Čisto normalno za 6. teden. Moj prvi je bil pri polnih 6. tednih in 1 dnevu velik točno toliko kot tvoja pikica

Drugič sem pai imela strahove, ker se nekaj časa ni nič videlo, potem pa je nastopila še krvavitev, ampak kljub temu se je vse dobro končalo in v zibki spi naše drugo deteuser posted image .

Nič se ne obremnjuj, vse je tako, kot mora biti.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: srček se še ne vidi
24.9.2007 13:05:57   
lillchy123
Tako kot je marogica napisala. Moja G meravno zaradi tega pred osmimi tedni sploh ni hotla naročit.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: srček se še ne vidi
24.9.2007 13:14:51   
anonimna thumbs up
Samo tole bi dodala: veliko je odvisno tudi od kakovosti aparata, ki G uporablja!

Pri meni se v prvih dveh nosečnostih srček nikoli ni videl na prvem UZ pregledu, ampak mi je G sam pojasnil, da je za njegovo "opremo" to še prezgodaj ;) In smo počakali 14 dni. Brez obremenjevanja! No, v tretji nosečnosti je imel že nov aparat in se je srček zelo hitro videl. Upam, da se bo tud v četrto user posted image

Vso srečo user posted image

frišna user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: srček se še ne vidi
30.8.2011 19:46:48   
Anonimen
Pozdravljene! Danes sem bila na prvem pregledu in naj bi bila v 8. tednu nosečnosti in srček se ni videl user posted image G mi je že hotela dat napotnico za abrazijo, a je rekla da počakava še do petka, samo da dvomi, da bo kaj, ker bi moral biti plod v 8. tednu velik že vsaj 16mm, pa jih meri komaj nekaj čez 3mm. Kaj menite, kje še kaj upanja zame in za mojo pikico?

(odgovor članu anonimna thumbs up)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: srček se še ne vidi
30.8.2011 20:10:24   
Jada82
Ojej user posted image Počakaj še do petka in upaj! Meni se je v 1. user posted image zgodilo podobno ... sem šla na pregled, videla se je vrečka v maternici, to je bilo to. G tudi ni mogla reči, a sem kasneje zanosila al je pač SS ... sem čakala potem dober teden ... (aja, pa še nekaj sem krvavela prej ...). No, ko sem prišla drugič tja, je srček lepo bil user posted image user posted image user posted image Zato tudi zate držim in stiskam pesti!!! Morda pa si le kasneje zanosila? Poskušaj misliti pozitivno in kar lepo tako do petka .. saj bo hitro. Pa javi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: srček se še ne vidi
30.8.2011 20:32:56   
Taddy78
Anonimna, če ni nobenih izcedkov, bi jaz na tvojem mestu še kar počakala. Pa je G rekel da je plod, ali da je rumenjaček? Lahko da si komaj v 6.tednu ali pa še manj in se zato nič ne vidi. Me malo čudi, da bi te G kar takoj dal na abrazijo (pri meni so čakali, čeprav se je točno na datum vedelo koliko sem noseča, ampak sem morala potem na abrazijo, da ne bi prišlo do večjih krvavitev in zastrupitve, ker sem rh-). Vsaj kak teden še počakaj, potem pa bi se že moralo videti kaj več.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: srček se še ne vidi
30.8.2011 20:37:43   
Anonimen
Videa se je vrečka in notri bela lisa, utripa pa ne. Ko sem bila tam in mi je rekla, da je naslednji pregled v petek sem samo kimala in zadrževala solze. Doma pa sem potem malo razmišljala in mi je res čudno, da me ni naročil vsaj čez kak teden, ne pa čez 3 dni. Če v petek še ne bo nič, ga bom vseeno prosila, če lahko počakava še kak teden, ker res sumim na pozno zanositev.

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: srček se še ne vidi
30.8.2011 20:45:56   
Taddy78
Če bo le možno, prosi za več časa. bela lisa lahko pomeni da je rumenjaček, kar pomeni, da se plod pojavi zraven rumenjačka malo kasneje (tako so vsaj meni rekli). Kaj pa odmevov ni bilo nobenih (ne mislim na utrip)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: srček se še ne vidi
30.8.2011 20:47:19   
Anonimen
Ne nobenih odmevov ni omenjal. Rekel je samo, da je slika nekoliko migeta, samo da je to lahko tudi zaradi UZ valov.

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...





klavdi*

Koliko otrok imate?

2 (77%)

3 (12%)

4 (11%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!