|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nitke v blatu
13.9.2007 21:30:10   
Pinkyca
Danes sem v pokakani plenički našla nitke. Blato je bilo zelenkasto rumeno vmes pa prav nitke kot bi jih svaljkal iz vatke prav na drobno. Dolge so bile cca. 2cm. Groza!!! Kar nekaj jih je bilo. V arhivu sem našla, da nitke v blatu če so krvave pomenijo alergijo na kravje mleko. Ampak naše niso krvave. Aja stari smo 2M in polno se dojimo - le včasih požirek čaja Plantex.
Ali katera ve kaj bi to bilo?user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 21:32:43   
eva1
kake pa so te nitke? A kej migajo-jaz ko sem tole prebrala sem prvo pomislila na gliste-seveda upam,da jih nimate!!!!

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 21:35:01   
Pinkyca
Ne na srečo niso migale, hvala bogu ker bi me kap.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 21:36:08   
eva1
no pol pa ok-pomoje ni kej hujšega! Počakaj par dni in če se še pojavijo pokliči pediatra! 

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 21:40:47   
Pinkyca
bom hvala user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 22:15:18   
buša
to ni nič hudega saj še prebava ne dela, kot ti je že pred mano napisala če miga so gliste drugače pa je ok.

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 22:56:36   
simona76
A so bile te nitke bolj podobne nakakšni sluzi? Če so takšne barve kot blato, gre mogoče za kakšno driskico oz. posledica hrane ki si jo ti pojedla... 

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nitke v blatu
13.9.2007 22:59:11   
Naja30
Ni nič hudega, vsaj pri moji hčerki je bilo to normalno. Če je samo dojena.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?