|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ninica
13.9.2007 8:18:33   
Liya
Kakšne ninice uporabljate pri svojihuser posted image
Jaz jo namreč še nimam pa jo moram kupiti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ninica
13.9.2007 8:42:02   
Gordana-3
mi imamo kar navadno pleničko, se je ful navadila na njo. stara je 15 mesecev, jo obvezno nosimo v vrtec. tej ninici reče ajaaja. in vse, kar je belo, jo spominja na ajaaja. zadnjič jo je zamenjala za moževe spodnje gate, ko je bila že zaspana. jih je kar vzela iz štrika in govorila ajaja

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ninica
13.9.2007 8:44:35   
Anuška79
Ninica naše male sem kar jaz user posted image . No, zares - zaenkrat je še nima. Tudi ta starejši je ni imel. Okrog drugega leta si je  sicer izbral enega kuža, da je vedno pri njem spal, sedaj pa mora imeti na postelji: slončka, delfina in kuža. Trenutno pa sta tam še ene dve rački in en morski lev. Pa bog ne daj, da jih kdo da dol s postelje - razen ko jih on posoja naokrog, da jih bo npr. morski lev ponoči čuval. Čez dan na te igračke pozabi.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ninica
13.9.2007 9:00:09   
Tonchka
Joj Gordana si me nasmejala, pri nas je čisto isto. Tamala je stara 18 mes. in ima tudi že od nekje 2 meseca za ninico plenico ("nico"). In tudi se nam je že zgodilo, da je s štrika potegnila moževo belo majco in ji je bilo kar kul nekaj sekund, dokler ni opazila, da ni plenička. Starejši sin, pa ima neko plišasto igračko tud že 3 leta in je že tako uničena in brezoblična, ampak zanjga je sveta.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ninica
13.9.2007 9:14:43   
Bonnie_RR
Najprej je imel dolgo časa navadno tetra pleničko, potem si je pa kar na lepem premislil in si izbral enega zajčka, ki ga je dobil ob rojstvu. Zdej je ta zajček zakon, z njim gre povsod, z njim se carta, igra... Problem pa nastane, ko ga je treba oprat, ker je Nik strašno neučakan...user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ninica
13.9.2007 9:18:48   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

mi imamo kar navadno pleničko, se je ful navadila na njo. stara je 15 mesecev, jo obvezno nosimo v vrtec. tej ninici reče ajaaja. in vse, kar je belo, jo spominja na ajaaja. zadnjič jo je zamenjala za moževe spodnje gate, ko je bila že zaspana. jih je kar vzela iz štrika in govorila ajaja


user posted image user posted image user posted image user posted image - še dobro, da je vzela sveže iz štrika in ne uporabljene...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ninica
13.9.2007 9:19:19   
Aja32
Pri obeh nimamo ninice...

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ninica
13.9.2007 9:24:37   
bebe&jaz
Naš sine je star zdaj 2 leti. Že od prvih mesecev sem mu ponujala različne stvari, da bi jih sprejel za ninico (predvsem zato, ker sem vedela, da bo šel pri 1 letu v vrtec in da bi s sabo lahko nosil kaj svojega). Vendar ni posvojil ničesar. Nobene plišaste igračke, nobene pleničke, odejice, ničesar. No, razen dude :) Tudi zdaj pri dveh letih nima nobene ninice, pa tudi dudo smo že ukinili. Zdaj si že nekoli izmišljuje in zadnji teden hoče zaspati skupaj s knjigico Nodi :) Skratk,ami smo brez, ker mu očitno to nič ne pomeni...

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ninica
13.9.2007 9:25:37   
pika30
Imela jo je tavečja hči,zdaj pa še tamala stara 8 in pol mesecev,ima kar tetra pleničko,ki brez nje ne zaspi in jo povsod vzamem zraven.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ninica
13.9.2007 9:26:37   
lilka
Tetra pleničo mamo.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ninica
13.9.2007 9:28:37   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: lilka

Tetra pleničko mamo.....


Mi tudi.. user posted image
Je pa ful v redu, ker jih je veliko, tako da nimamo problemov z zamenjavo.user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ninica
13.9.2007 9:32:19   
Anonimen
moji mata ene pliškote. tavelka lumpijevo kravo po imenu mumu, tamala pa enga mačka

(odgovor članu Liya)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ninica
13.9.2007 10:49:45   
atanja
Pri nas je tudi nimamo. Prst ga edino uspava. Sam mojga prsta ne bo mogu v vrtec nest. A maste kakšno idejo kako ga bi navadla na kakšno stvar da bi jo lahko imel v vrtcu sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ninica
13.9.2007 11:02:47   
Vilma
Jaz na tvojem mestu ne bi kupovala posebne ninice.
Res je najbolje, da otroka navadiš na tetra pleničko, tako kot večina.
Ker če bo imel samo eno in če to izgubi, zna bit hudo.
Tetra plenic je pa doma vedno na tone. user posted image

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ninica
13.9.2007 11:10:53   
hrabra miška
Naš tavelki ima eno štorkljo ki jo je dobil v porodnišnico ko se je rodil(zdaj je star 8let) pa še vedno spi pri njegovi glavi,tamal ima pa pleničko ki ji pravi mo-moj,dudo in eno plišasto žirafo ki ji pravi Lili. Star pa je 2,5 leti in vse to tudi v vrtec vlečeva s sabo vsako jutro. Ko je bil še majhen so me opozarjali da naj mu pleničko velikokrat menjam,da se ne bo navadil na njen duh,pa zdaj nimava problemov in jo menjam kdaj hočem,pa ne komplicira.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ninica
13.9.2007 11:58:52   
simona76
Sin ni hotel nobene ninice do treh let. Tam nekje pa se je osredotočil na jelenčka Rudolfa, ki zdaj obvezno spi zraven njega. Hčeri pa tudi ponujam ninice (3,5 m)... če ji dam zraven plišastega zajčka se jezi, pleničko včasih sprejme, včasih ne. Bomo videli kaj bo.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ninica
13.9.2007 17:03:00   
kaya2007
Kaja ima tetra pleničko, tako res mehko, ki sem jo ponesreči vzela v porodnišnici.

Dejte mi prooosim povedat katere terta pleničke so najbolj mehke??? ker te tosamine (toto al kaj so že) ne bojo nikoli ratale tako mehke! Tudi jaz sem imela ninice ko sem bila majhna, zato vem da niso vse tetra pleničke "taprave" user posted image  user posted image

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ninica
13.9.2007 18:05:10   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Estera76

Kakšne ninice uporabljate pri svojihuser posted image
Jaz jo namreč še nimam pa jo moram kupiti.



mi smo jo kupili enkrat za šalo v Kiku -> od takrat naprej spi z njo poveznjeno čez glavo. Je pa taka res mehka prešita odejica, velika ene 40x40cm na koncu ima pa kužota.

(odgovor članu Liya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ninica
13.9.2007 18:50:58   
dory
nas si je tud izbral kar navadno plenico, brez katere se danes ne zaspi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ninica
13.9.2007 23:04:24   
Naja30
Sem ji kupila tako mehko krpico, ki ima na koncu glavo miške, pa je nima za ninico. Tudi pleničke ni hotela. Nič. Njena ninica sem bila dolgo jaz, saj je zaspala samo na joški. Zdaj pa kot velika punca zaspi sama user posted image  (stara je 9,5m)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?