|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   splovilo pri 14 dnevov staremu novorojenčku
12.9.2007 22:20:43   
vrtnica777
ali je normalno oz. ne vem kako sploh vprašati ampak pri mojemu fantku sem se danes med kopanjem malo bolj posvetila in ugotovila da nima spuščena jajčka oz moda... se jih ne čuti... samo prazna vrečka...
ali je to normalno in se to zgodi kasneje ali ...user posted image user posted image

sem iskala po internetu če bi kaj našla na to temo pa nikjer nič ne piše tako podrobno...

prosim pomagajte ker me sedajle pa kar malo skrbi...

_____________________________

ni uspel kdor je uspešen, us....pel je kdor je srečen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: splovilo pri 14 dnevov staremu novorojenčku
12.9.2007 22:25:28   
lex
vprašaj patronažno ko pride

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vrtnica777)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: splovilo pri 14 dnevov staremu novorojenčku
12.9.2007 22:46:59   
ŠpelaP
A ga je mogoče že malo zeblo? Ker se jajčka premikajo glede na temperaturo. Če ga zebe, so bolj v telesu, če mu je pa vroče, so pa bolj v mošnji, da se "hladijo". Poglej, kje bodo, ko se ne bosta kopala.  

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: splovilo pri 14 dnevov staremu novorojenčku
28.9.2007 23:17:57   
sandra80
moj tudi ima tako pa je star 7 mesecov samo mi je pediatrinja rekla da ima vodo notri mislim, da je rkla da ima vodno kilo mislim da sem si prav zapolnila ima že prve posvetovalnice to se pravi od 1 meseca in se mu nič ne manjša oz. da bi šlo kaj nazaj tak da nevem kaj bo. če ba kdo ima podatke o tej kili bolj podroben opis pa bi prosila za nasvet

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: splovilo pri 14 dnevov staremu novorojenčku
29.9.2007 15:02:48   
ally1
Tudi pri nas, pa smo stari že 10 mesecev, še vedno nima jajčk v mošnji. Našemu so ugotovili to že v porodnišnici. Pa so rekli da naj gre pri 3m na ultrazvok, in smo šli na polikliniko v Lj, pa so ugotovili da so v ingvinalnem kanalu (to je del med trebušno votlino in lulčkom - no tam nekje). In da to ni nevarno, če bi bili v trebušni votlini ne bi bilo dobro, ker morajo biti jajčka na hladnem.
No in sem vseeno "zatežila" pediatru, da nama je napisal napotnico za urologa, in tako imava pregled sredi novembra v Lj. In gotovo bo treba vse urediti operativno, ampak je baje kar dolga čakalna vrsta.
Tako, da ti predlagam da kar reči pediatru pri prvem pregledu, da naj pogleda ali pa te naj kar da na UZ, mislim da ne bo nič narobe če boš vedela kje ima jajčka.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




folna kislina
Lelly28 RR

Ali ste celotno nosečnost jemale folno kislino?

da (67%)

ne, le prve 3 mesece (25%)

ne (manj kot prve 3 mesece) (8%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!