|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč: canesten 3
9.9.2007 13:35:34   
pink
ojla vsem!!!!
mene zanima če je katera al pa če še uparablja canesten 3. namreč prebrala sm da se ne sme uporabljati vnašalnika med nosečnostjo ampak jst sm ga vseeno uporabila user posted image ker sm smotka pa prej nism prebrala vsa navodila tko da sm zdej že 2x uporabila z vnešalnikom.............
nej mi prosm kera odgovori na vprašanje bi bla zelo vesela odgovora.
hvala vsemuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 13:39:06   
mehurčica
Jaz sem ga tudi okoli 15.tedna uporabila z vnašalnikom in to 3x. Nisem vedela da ne smem, ker si nisem prebrala navodil-sem že tolikokrat imela Canesten, da se mi je zdelo, da že vse vem.user posted image Po moje nima kaj bit-si verjetno vseeno pazila, da nisi preveč notri potisnila, ampak danes pa le vstavi vaginaleto brez tega.

Lp

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 13:43:53   
pink
ojla mehurčica!!!
hvala ti za odgovor jst tut upam da ne bo nč narobe.....
to je pa tko k kr neki na pamet delamo user posted image .............user posted image
mal me je strah pred nuhalno k sm prejšnič mela splav, tko da skoz sprašujm a lahko to a lahko ono......user posted image
mal morm bit več optimistična da bo vse uredu pa tut bo.....
sm pa v 9 tednu skorej.
kako se pa počutš ti drugač?

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 15:06:57   
mehurčica
Ti držim pesti, da bo tokrat vse vredu! Bodi optimistična!
Jaz pa sem že skoraj primerna za rodit-edino ne vem kako bo to zgledalo ob mojem nenormalno bolečem križu.user posted image Ma, bomo videli...upam samo, da ne obsedim na kakšnem invalidskem vozičku še pred porodom.


Lpuser posted image

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 15:10:31   
MarijaPo
mehurcica - ne bo tok tezav po moje. (Jaz sem bila pri prejsnji nosecnosti skoraj nepokretna - sem lezala od 7. meseca dalje, ker me je tok hrbet bolel, ampak dobra novica je ta, da se to s porodom konca. :) )

pink - tudi jaz sem uporabljala canesten, ampak brez vnasalnika, ker ga tudi sicer ne uporabljam (a to nic ne boli? mislim, ko je tak plasticen in dolg?). Sicer sem potem spontano splavila, ampak gotovo ne od canestena. Po moje bi ze vedela, ce bi kaj narobe naredila, ker bi zacela krvavet (z vnasalnikom si lahko po moje samo maternicni vrat ranis, kar pa verjetno zacutis).

Drzte se punce in srecno nosecnost vam zelim!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 17:10:52   
pink
ojla!!
no hvala obema za odgovore.
mehurčica bom mal bol optimistična pa bo...user posted image  pa upam da te bo hitr nehal bolet hrbet najbrž res ni prijetno.no ti pa kr počivej pol če te boli pa bo najbrž prej minil.
marijapo ne mene nč ni bolelo z vnašalnikom.ja je plastičn in dolg. no upam da res ne bo nič narobe zaradi tega.......krvavim nč tko da pomoje bi že kej čutla...
no velik sreče želim obema, pa sebi tutuser posted image ...............

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 17:24:01   
soncek.djukelica
ojla,

pink,naj te pomirim! Jaz sem fasala hudo vnetje, pa mi je G predpisal canesten z plastičnim vnašalnikom! tako da te nima kaj skrbeti! tedni so bili podobni tvojim, 9 ali 10 teden! sicer pa, koker se spomnim,da naj ne bi uporaljali vnašalnika v zadnjem tromesečju!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 17:26:31   
Petjana
tudi meni ga je  ginekologinja predpisala  med  nosečnostjo

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 17:51:14   
pink
ojla!
no super  hvala sonček.djukelica za odgovor. no ja sej več  pozitivnih odgovorv bom dobila bol bom bila pomirjena, k sem se pa res mal ustrašla k sm prebrala navodila.....
pa tebi tut hvala janana.user posted image
no sej dons še zadnič uzamem pol je pa konec.to je tko če kej prvič jemlješ pa neveš, tako da je full fajn ker lahko tuki na RR vprašaš, a nedauser posted image ?
lp

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč: canesten 3
9.9.2007 22:01:12   
Pia77
Kar se vnašalnika za Canesten tiče, bi bil po moje edini možen problem, da bi si vaginaleto z njim vnesla v odprt maternični vrat. Če si pri vnašanju previdna in v globini ne rineš v kakšno prepreko (maternični vrat), potem ne moreš narediti nobene škode. Je pa čisto tanek in čisto nič ne boli, preverjeno. 

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč: canesten 3
10.9.2007 16:13:41   
pink
ojla!!
hvala pia77, jst tut upam da si ga nism dala preglobok sam najbrž bi kej bolj čutla če bi si dala bolj globok, malo več kukr je dolg prst...
no sej zdej sm pa itak že končala jemat tko da bo bolšuser posted image
lp in mejte se

(odgovor članu pink)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Katero ime?
petruska

iščem med daljšimi imeni

Katarina (17%)

Valentina (11%)

Izabela (35%)

Veronika (17%)

Karolina (13%)

Kristina (7%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!