|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimski pajac
25.11.2004 19:37:31   
dory
Iscem zimski pajac...vse lepo in prav,povsod dovolj izbire,vendar pa se zatakne od stevilke 74 naprej... namrec iscem stevilko 84,pa pocasi obupujem,ker jih sploh ne najdem...v H&M najvecja st.80, danes v avstriji tudi ni bilo nic pametnega,ce pa je ze stevilka prava je vse roza,rdece ali crno...

Torej ima katera nasvet kam po zimski pajac?


papa,teja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zimski pajac
25.11.2004 19:38:02   
Anonimen
A ni št. 86?:zmeden:

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zimski pajac
25.11.2004 19:39:36   
Erdbeere
Hm nimam pojma...jest sem do zdaj še vse zimske pajace dobila šenkane...tko da ne morem nič pomagat:zmeden:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zimski pajac
25.11.2004 19:41:53   
lol
Če imaš kje trgovino famili shop tam jih imajo.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zimski pajac
25.11.2004 19:42:55   
dory
V bistvu se po st.74 huda izbira pocas neha...al pa sem sla jest v nepravem trenutku v soping...da ne govorim,da zadnc v lj H&M tud zapravlat nisem mogla, ker za fantke skor ni blo pametne izbire, za puncke pa tooook velik cort stvari...bi ze mojo cebelico kmal oblekla v roza .)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zimski pajac
25.11.2004 19:50:04   
Blanka77
Jaz sem ga kupila v Baby centru (za eno leto - št. 12), a je bil zadnji, prejšnji teden. Obup. Še to so moral klicat v drugo halo, ker so imeli tam samo roza. Pa bi ga vzela, ampak je bil umazan. Te številke so res čudne. Sem mislila, da ji bo veliko prevelik (5, 5 meseca), pa ne vem, če bo zdržal do konca zime (zaradi veliosti, namreč).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zimski pajac
25.11.2004 19:51:51   
lutka
Pred tednom dni sem kupila zimskega pajaca za 9,99EU v Hoferju.Full lepega.Svetlo modrega podloženega z flisom,pa snežaki so narisani na njem.:bravo::bravo::bravo:
lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zimski pajac
25.11.2004 20:05:07   
NinaŠ
Jaz sem ga kupila v Sončku na Bledu (ca 14 dni nazaj) - meni so bili všeč. Tu imaš njihovo telefonsko št. pa pokliči, če jih še imajo 04 576 84 00 (če ti Bled ni predaleč). LP

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zimski pajac
25.11.2004 20:07:01   
dory
NinaŠ...kaksni pa kej so in kaksna je cena?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zimski pajac
25.11.2004 20:47:16   
Anonimen
Ja, Teja, se spomnim, ko je bil moj toliko star, so imeli točno tako izbiro, kot praviš, da je danes: roza in črno-rdeče. Da bi tako nedolžno bitje v črno barvo tlačil!!!! Zadnjič sem enega lepega videla v Baby centru v Kranju, sicer nisem pogledala številke, imel pa je zraven pripete škorenjčke, tako da lahko, da je bil manjši. Pa je bil zelo lep, zato sem ga pa opazila. Tak temno moder s svetlo rumeno, eni oblački ali nekaj takega. Sicer pa imajo v Sončku na Bledu za take majhne res sicer lepo. Se po mojem splača it pogledat.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zimski pajac
25.11.2004 21:02:09   
NinaŠ
Ne vem kako naj ti opišem - navadni kombinezoni (niso "dojenčkasti"), nepremočljivi, dvobarvni - rame in rokava ene barve, ostalo druge (siva - bež (tle mislim tako čist, čist svetlo sivo), temno modra - svetlo modra, modra - bež, bordo rdeča - bež); so pa dost poceni 7000 SIT. Upam, da sem kaj pomagala. Če pa hočeš ga pa slikam in ti sliko na mail pošljem. LP

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zimski pajac
25.11.2004 22:12:07   
india
Kaj pa Ariel, so jih imeli še prejšnji teden!:miska:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zimski pajac
26.11.2004 7:10:26   
dory
NinaŠ...dej slikerj da vidim tko vasga frajerja kot kombinezon :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zimski pajac
26.11.2004 9:01:19   
malika
Ja po št. 80 katastrofa v izbiri. Jaz sem stvar rešila tako, da sem kupila posebej bundico in hlače, ker ga v črn pajac res ne mislim dajat. In zdaj ima svetlo modro bundo in temno modre(no skoraj črne:hudicek: ) hlače.:zmeden:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zimski pajac
26.11.2004 9:01:56   
Ajsha
Teja, če se ti da v Italijo (Udine) peljat imajo v Prenatalu super zadevce. Jaz sem kupila kombinezonček v temno modri barvi z nekim luštnim vzorčkom gor - res imajo precej uniseks zadev.

LP!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zimski pajac
26.11.2004 9:31:04   
bori
teja. v Sparih jih imajo, sem ravno včeraj vidla. Sem pa tudi v decemberskem katalogu Baby cebtra zasledila kao "znižane". Vem, da bo vseeno dražje kot HM, morda pa ti bo kaj všeč, hmm....

Bori

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zimski pajac
26.11.2004 10:05:12   
Anonimen
Drugače sem jih videla tudi v Športu 2000.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zimski pajac
26.11.2004 10:37:27   
ana1
Mi smo dobili rabljenega prav super, pa še cena je bila ok. Poglej malo v trgoivne z rabljenimi oblačili - mulc ali pa smorkolin.

lp, :rozica:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prvi otrok
Anjuša

Pri kateri starosti ste imeli svojega prvega otroka?

18-21 (15%)

22-25 (31%)

26-29 (35%)

30-33 (14%)

34-37 (3%)

več kot 37 (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!