|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 14:09:42   
Seven*
Moj Jakobek noce pit. Cisto nic, pa naj bo sladko ali voda. Se na vse pretege upira. Glede na to, da ze jeva gosto hrano bi verjetno moral... Kaj menite.. A je ziza dovolj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 14:15:54   
Dadi
Moja se tudi preveč ne zmeni za kaj drugega. Ji je pač zizika dovolj.Pa sva tudi začele z gosto hrano.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 14:30:18   
VALENTY
Naš malček bo kmalu star 11 mes. pa je še vedno bl na zizi,kot pa da bi čaj pil. Če je res zelo,zelooooooooo žejen pol potegne ene trikrat čaj,drugače pa zgleda,da se pri meni dovolj odžeja.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 14:30:29   
Maš
Še ena takšna. Sem poizkusila že vse možne tekočine (no, skoraj vse:)), iz stekleničke, lončka, po žlički itd. pa nič. Očitno ne rabijo :ups:
Lp!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 14:31:10   
sonjakk
Nič sekirati, moj je šele pri kakšnem letu začel malo vodice pit, priporočam, da jim ponujate kar navadno vodo, če bodo žejni že bodo pili, če ne, pa očitno ne potrbujejo...Zdaj pri 21 mesecih pa vodo kar žlampa, toliko jo spije, lar naprej prosi pu-pu (sedaj se dojiva samo še zjutraj in zvečer).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 15:07:18   
*
Moj Nejc pa poje in spije vse kar dobi in še bi...kak so hecni!

Eni tako, drugi drugače...je pa nekaj res...čist me je že pozizal..kg-ji gredo am navzdol, še manj imam kot pred zanositvijo:((:((:((.

Prejle sem ga dojila in zraven jedla..hotel je na žličko kašico in ziziko..to je delal izmenično...nikoli nima dovolj.
Npr. za malico poje celo hipp kašico in še podojiti ga moram.:zmeden::zmeden::zmeden:

Meni nič jasno.:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 15:17:09   
Anonimen
Jaz mislim, da je dovolj. lea je stara 13 mesecev. Kadar sem v službi in cel dan ne more zizat normalno pije vodo. Čez vikend, ko sem pa doma, pa ne popije nič samo ziza. Vem, da bi povedala če bi bla žejna. Po mojem ima zadosti!

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 15:19:43   
Dadi
Ej Kamejka to je pa tako kokr da bi mojo gledal..Moja tudi poje ogromno (za moje pojme) pol pa še ziziko čez...Pa raste 100 na uro. Pa sploh nima preveč..je bolj med ta suhcenimi, glede na svojo velikost.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 18:47:27   
mehurčica
Ne sekiraj se. David tudi zelo dolgo ni pil. Če je videl flaško, se je že začel kregat, kaj šele, da bi mu cucelj dala v usta.:)- Pri kakih 7 mesecih je potem maaalo začel pit ob gosti hrani-par žličk hrane in par šlukov vmes. Nikoli ni spil cele male flaške na dan. Sedaj ko mu pa dajem svež sok(narejen iz sokovnika-pomaranče, mandarine, jabolka, kivi)pa spije od 150ml-250ml.

Jaz mislim, da je pri Jakobu še vedno ziza dovolj.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ne pijemo nic drugega kot zizo! HELP! :)
24.11.2004 19:51:52   
malika
Vito je začel pit šele konec 6 meseca in takrat smo bili na morju.Očitno mu je bila ziza do takrat dovolj in očitno ima Jakec tudi dovolj tekočine, ko jo dobi od tebe.Ne sekiraj se. Čimvečkrat mu ponudi in enkrat bo vzel, boč videla.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Dekliško ime na črko K
Unnaa

Katero izmed naštetih ime za deklico vam je najbolj všeč?

Karmen (46%)

Katrin (29%)

Kamila (8%)

Klementina (18%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!