|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beli tok
30.8.2007 15:05:27   
malecka24
Mene pa zanima ali katera ima se bel tok kljub nosecnosti?Sem 5.tednov noseca in imam vsake toliko bel tok,ne toliko kot prej pa me zanima ali je to narobe?Upam da nisem izpadla neumna al karkoli.Hvala za odgovor in LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beli tok
30.8.2007 15:27:23   
naraščaj
Ojla, jaz ga imam celo nosečnost. Sicer nimam glivic, bakterij, me ne srbi in nič peče. Je pa to med nosečnostjo prisotno. Pri enih bolj drugih manj. Jaz brez mini vložkov ne morem bit.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beli tok
30.8.2007 15:34:09   
itata
Jaz ga imam isto tko kot prej. Zmerno, nič posebnega, ampak skoz - ta mali vložki non stop...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beli tok
31.8.2007 0:44:56   
jagoga
oj,
jaz ga pred nosečnostjo skoraj nisem imela, zdaj pa vsak dan na veliko. Ginekolog je rekel, da je to normalno in ni potrebno skrbeti, ko pa se bo spremenilo v glivično vnetje, pa boš brez skrbi vedela, takrat pa si je potrebnmo pomagati s kemičnimi preparati.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beli tok
31.8.2007 7:38:05   
ella79
Jaz sem ga imela pred nosečnostjo, prav tako je prisoten tudi sedaj.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beli tok
31.8.2007 10:17:50   
Anonimen
No tudi jaz sem v 5 tednu pa imam več belega toka kot pred nosečnostjo - ampak to naj bi bilo čist normalno - saj tako so mi rekli....

(odgovor članu ella79)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beli tok
3.9.2007 12:48:41   
matejka ..
jaz sem v 10 tednu pa ga imam še vedno ogromno.ginekolog pa pravi da se pojavi v taki količini zaradi spremembe hormonov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: beli tok
3.9.2007 13:20:10   
lillchy123
jaz sem ga imela že pred user posted image  precej, zdaj pa ga imam še malo več. Vse ok, če pa te začne  peči, srbeti, ali karkoli drugega, pa povej svoji G, ki bo preverila, če gre za kakšno glivično vnetje.

(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?