|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvigovanje glavice
23.11.2004 17:24:00   
iza
kdaj so vaši sončki začeli dvigovati glavico? Kajti moja :duda:že tako dviga glavo in jo drži pokonci cele pol minute če je pri volji, pa je stara komaj mesec in pol. Res me zanima kdaj običajno v praksi otroci to zmorejo. Meni se zdi to pri moji zelo hitro.
Pa vam?
Uživajte mamice:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dvigovanje glavice
23.11.2004 17:26:33   
KIRA
moja že od rojstva, ampak to je zelo neobičajno. je imela zeloooo močen vrat. najbrž posledica tega, da je več mesecev bila v pokončnem položaju (se ni hotela obrnit - medenična vstava)....

ampak a ni res, da toročki takoo hitro rasejo??? kot da bi še včeraj bili v bolnišnici, danws so pa že 3 mesece.9nebesa

LP:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dvigovanje glavice
23.11.2004 17:26:34   
KIRA
moja že od rojstva, ampak to je zelo neobičajno. je imela zeloooo močen vrat. najbrž posledica tega, da je več mesecev bila v pokončnem položaju (se ni hotela obrnit - medenična vstava)....

ampak a ni res, da toročki takoo hitro rasejo??? kot da bi še včeraj bili v bolnišnici, danws so pa že 3 mesece.9nebesa

LP:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dvigovanje glavice
23.11.2004 17:36:19   
total
Moj:duda: je star 2 meseca in že zelo dviga glavico,tako da včasih ne morem verjet da jo tako pokonci drži.Po mojem je čisto odvisno od otroka.

Lp

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dvigovanje glavice
23.11.2004 17:36:50   
JASNA D
Tudi moja dva sta bila zelo hitra - Ivana je že v porodnišnici imela te podvige, sedaj pa ji jaz glavico kar na mojo ramo polagam, kolikor se le da, ker je za moje pojme preveč pogumna. Pupa je tudi stara mesec in pol. Vse ob svojem času.

LP Jasna

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dvigovanje glavice
23.11.2004 17:46:59   
Pupica
uf, meni se zdi da že od 14 dneva dviguje in firbca. je pa res, da so vsi pravili, kako močna je, ker je že pri 1,5 mesecu zdržala 2-3 minute, zdej pa kar drži dokler je ne obrnem(nikoli je ne pustim več kot par minut čeprav bi ona kar vstrajala)

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dvigovanje glavice
23.11.2004 18:05:22   
iza
Potem mislite da je boljše da jih še mal nazaj držimo?

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dvigovanje glavice
23.11.2004 20:49:06   
Gina
Zakaj bi pa otroka nazaj drzala? Kar naredi sam, ni narobe. Daj ga (jo) "kravce past", pa bo, pa uzivaj v razvoju! Pa pa:):bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dvigovanje glavice
23.11.2004 20:58:48   
Tejči
Naša pupika je že tudi v bolnici tak glavico dvigovala..sedaj pri 7 tednih pa je že prava radovednica. Tudi pediatrinja je rekla, da je izredno močna. :bravo:

LP, Tea&Mia:sloncek:

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dvigovanje glavice
24.11.2004 14:14:39   
niki5
Naš tudi že prav močno drži glavico pokonci, star je dober mesec. Prav hecen mi je, ko ga dam k sebi na trebuh in se dvigne in me potem čisto od blizu gleda, tak se mi zdi kot vesoljček :):)

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dvigovanje glavice
25.11.2004 7:17:43   
Annny
Isto kot Niki5- naša Naja je glavico dvigovala že v bolnici, zdaj jo pa že konkretno drži nekaj minut in se pri tem opira na komolce.

(odgovor članu iza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (35%)

ne (42%)

za vse (2%)

na kater e-mail naslov (7%)

nikoli (12%)

seveda, za klavirsko harmoniko (2%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!